بیشتر از تعطیلات خود را با ارزان ترین بلیط پرواز به دهلی نو

[ad_1]

فصل تابستان شروع شده است و اجازه دادن به بسیاری از مسافران پرشور به گام از خانه های خود را و رفتن در تعطیلات به یک زمان خوب است. وجود دارد بسیاری از توریستی که ارزش یک دیدار است اما دهلی نو یکی از این مقصد است که جذب بسیاری از گردشگران از هر گوشه ای از جهان است. با جمعیت حدود 11 میلیون شهر دهلی نو با یک حس عمیق از غرور و افتخار برای به رسمیت شناخته شده به عنوان پایتخت هند است.

چرا شما باید در نظر بگیرید یک روز تعطیل در دهلی نو هستند ؟

شما نه باید از خود بپرسید که چرا شما باید یک پرواز به یکی از مهمترین و به دنبال پس از مقصد بر روی این سیاره است که پر شده با مقدار زیادی از چیزهایی را به انجام و مناظر را ببینید. هنگامی که شما از پرواز خود را در پایتخت هند, شما احتمالا خودتان را به اشتباه به آن برای شروع سفر خود را از و هیجان را در ذهن خود به شما اجازه تمدید اقامت خود را در دهلی نو. این به دلیل این واقعیت است که جاذبه های گردشگری در دهلی نو را می توان در مقدار زیادی است و شما می خواهید تعطیلات خود را برای تبدیل شدن به یک رضایت, یک, به طوری که شما می توانید برخی از خاطرات به صفحه اصلی.

حقیقت این است که دهلی نو است و نه فقط یک جای خوب اما یکی از شگفت انگیز است که هرگز نتواند که آن را به تحت تاثیر قرار دادن هر توریست با خود هرگز پایان دادن به درخواست تجدید نظر. واقع در کنار رودخانه Yamuna دهلی نو است که به رسمیت شناخته شده به عنوان بزرگترین شهرستان شهری هند و با افتخار سهام آن میراث تاریخی غنی با کسانی که علاقه زیادی برای سفر به عقب در زمان.

آیا شما علاقه مند از تاریخ ؟

پیشینه تاریخی این شهرستان جذاب قدمت آن به بیش از هزاران سال پیش. در واقع دهلی نو شده است به طور مداوم جمعیت پس از 6 قرن قبل از میلاد و این واقعیت باقی می ماند درست است که آن را به عنوان پایتخت بسیاری از امپراطوری. دوران حکومت مغول بوده است اسیر تخریب و بازسازی بسیاری از زمان, اما آن را هرگز از دست جوهر آن است که یک عاشق تاریخ هنوز هم می تواند احساس در هوا. آرامگاه همایون قلعه سرخ و قطب منار برخی از با شکوه بناهای تاریخی که ساخته شد در دوران کهن.

دهلی نو است که به دو قسمت تقسیم شده: دهلی قدیم و جدید دهلی نو است.

دهلی قدیم این منطقه ساخته شده بود که در دوران سلطنت مغول و آنها ساخته شده است برخی از با شکوه قلعه ها و بناهای تاریخی. این آثار اجازه دوستداران تاریخ تحسین این تاریخی که قطعه ساخته شده بودند با غرور و افتخار. از سوی دیگر دهلی نو است که در منطقه پر شده است که با نوسازی و به تعدادی از هتل ها و کافه ها و رستوران ها و بازارها است.

پس دهلی شهر با ترکیبی از قدیم و جدید. توریستی برجسته هستند به سادگی مسحور در این شهرستان به عنوان آنها شما را در یک joyride. این همه مکان های مورد علاقه اجازه مشتاق گردشگران مقایسه بلیط پرواز به دهلی نو به طوری که آنها می توانید یکی را انتخاب کنید که به خوبی متناسب در داخل بودجه خود را.

چرا شما باید کتاب ارزان ترین بلیط پرواز به دهلی نو?

اگر شما واقعا می خواهید تعطیلات خود را در دهلی برای تبدیل شدن به یکی از فراموش نشدنی شما باید اطمینان حاصل شود که شما کتاب ارزان ترین بلیط پرواز به دهلی نو در پیش است. وجود دارد بسیاری از مردم که علاقه مند هستید از سفر و آنها نمی خواهید به دست هر فرصتی وقتی که می آید به گرفتن پروازهای ارزان به دهلی نو. وجود دارد برخی از عمده فرودگاه های بریتانیا است که کار به طور منظم پروازها به مقصد این شهر بزرگ مانند لندن, منچستر, ادینبورگ, گلاسکو, بیرمنگام سیتی و نیوکاسل. نگاهی به بریتیش ایرویز پرواز از فرودگاه هیترو لندن LHR و لمس کردن در ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی دلم در حدود 8 ساعت است. دیگر معتبر هواپیمایی عامل پرواز به دهلی نو می, امارات Etihad Airways, Turkish Airlines و سوئیس هوا.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment