بوتیک هتل ها در حال افزایش است

[ad_1]

سفر همواره یکی از مهم ترین بخش های زندگی ما و نگه داشتن این در ذهن در صنعت هتل اتحادش را تغییر مفهوم کل هتل بسیار به سرعت در چند سال گذشته است. در حال حاضر هتل های دیگر یک محل که در آن یکی می رود چرا که او هیچ فوری اقامت در آن شهر اما این هتل را تبدیل به بیش از یک محل به ماندن بگیرید. این هتل در حال حاضر ارائه بسیاری از خدمات یکپارچه و تجملات مانند رستوران ها و استخرهای شنا و سالن ها چشمه های معدنی و بسیاری از دیگران است.

در یک دهه گذشته افزایش بوتیک هتل ها ساخته شده است یک تصور بزرگ در صنعت هتل و هنوز ساخت آن است. این هتل بوتیک در حال حاضر عامل در هر عمده و یا شهرستان های کوچک آن است که آیا نیویورک, لندن, سان فرانسیسکو و یا هر بخشی از جهان. این مفهوم از هتل بوتیک اساسا وجود داشته از 1980s. در ابتدا این هتل بوتیک نیز شناخته شده به عنوان “طراح” و یا “شیوه زندگی” هتل ها. مورگان هتل نیویورک برای اولین بار به دریافت این برچسب از “بوتیک هتل”. در حال حاضر روز و هر کس در تلاش است به تماس های خود را از هتل بوتیک هتل اما به طور کلی یک بوتیک هتل است که نسبتا کوچکتر و ساخته شده و با هدف خدمت خود را شخصی مشتریان به جای دیگران است. تعریف بوتیک هتل که در بسیاری از سفر و تور عوامل و وب سایت های از این نوع است که آن را یک هتل است که بیش از 50 اتاق و هدف از این هتل را برای اقامت خود را به عنوان لذت بخش که ممکن است. انفجار در تعداد هتل بوتیک آورده سردرگمی به عنوان بیشتر و بیشتر داخلی هتل صاحبان در حال افتتاح خود را زنجیره ای از هتل بوتیک. معروف ترین Starwood و تفریحی هتل.

پس از محبوبیت زیادی از نیویورک مورگان, هتل, بسیاری از بوتیک هتل به وجود آمده در سراسر جهان به خصوص در شهرستانها که نقاط از نظر گردشگری و یا در اطراف آنها. بیایید نگاهی به لندن به عنوان مثال. تا برخی از زمان به عقب آن را بسیار سخت برای پیدا کردن یک بوتیک هتل وجود دارد اما در حال حاضر بوتیک هتل ها دیده می شود در هر ثانیه و خیابان و بیشتر چه بزرگتر هتل ها نیز تبدیل خود را به یک بوتیک هتل است. این بوتیک هتل ها در حال به دست آوردن محبوبیت بیشتر وجود دارد به عنوان اجاره بهای بالا و بوتیک هتل ها قابل اجرا نیست ، در پنج سال گذشته و یا بسیاری از هتل بوتیک به دست آورده اند محبوبیت زیادی در لندن و برخی از آنها مهمان خانه در ناتینگ هیل Baglioni هتل و سوهو هتل در سوهو.

ما در مثال دوم, پاریس, هر نوع از هتل بوتیک به شما قول می دهم یک موفقیت بزرگ است. احتمالا به همین دلیل است که وجود دارد و مقدار بوتیک هتل ها را انتخاب کنید. یکی از پاریس قدیمی ترین هتل بوتیک است که به نام Montalembert و آن واقع است در سمت چپ. این هتل که پذیرفته شده به عنوان بوتیک هتل بسیار به تازگی هتل د Sers واقع در خیابان Pierre و هتل Sezz واقع بسیار نزدیک به برج ایفل.

این واقعیت جالب در مورد هتل بوتیک است که در این بوتیک هتل ها, شمال امریکا, کمی بزرگتر از هتل بوتیک در سراسر جهان است و این به دلیل این واقعیت است که اجاره ها بالاتر وجود دارد. اما هنوز هم این بوتیک هتل بسیار معروف در امریکا است.

تخمین زده می شود که به عنوان بخش گردشگری رشد صنعت هتل به خصوص هتل بوتیک صنعت نیز رشد خواهد کرد و همچنین این واقعیت که مدیران هتل ها را آغاز کرده خود ابراز علاقه در هتل بوتیک کمک خواهد کرد که این صنعت شکوفا برای سال های بسیاری آمده است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment