بوئنوس آیرس تترا برگه

[ad_1]

بوئنوس آیرس تترا, Hemigrammus anisitsi یا Hemigrammus caudovittatus (junior مترادف) می آید از جنوب امریکا. آن رخ می دهد در بوئنوس آیرس منطقه از آرژانتین از جمله ریو د لا پلاتا. همچنین گزارش شده است در برزیل و پاراگوئه از جمله در ریو پارانا و ریو اروگوئه.

بوئنوس آیرس است که در عرض جغرافیایی 34 و 35 جنوبی. این است که در مورد همان فاصله از استوا به عنوان آدلاید در جنوب استرالیا لس آنجلس در کالیفرنیا شارلوت در کارولینای شمالی الجزیره در الجزایر و اوکلند در نیوزیلند. این به این معنی است که بوئنوس آیرس تترا قادر به دماهای پایین تر از بسیاری از این است که از این استوایی است.

شرایط آب

بوئنوس آیرس تترا است که بسیار انعطاف پذیر تر از بسیاری از این. می توانید آن را به درجه حرارت از حدود 15 درجه سانتیگراد (60 درجه فارنهایت) به 30 درجه سانتیگراد (86 درجه فارنهایت) pH 5.5-8.5 و یا نرم افزاری یا سخت آب. اگر چه به طور کلی نگه داشته و به عنوان یک ماهی گرمسیری آن را به زنده ماندن در unheated آکواریوم تا زمانی که دمای اتاق را دریافت نمی کند بسیار کم است. توجه داشته باشید که هم هوایی به unheated مخزن در زمستان باید انجام شود بسیار به آرامی (بیش از چند هفته) اما در آب و هوای گرمتر هیچ مشکل وجود دارد. برای یک مخلوط مخزن ماهی گرمسیری از جمله این ماهی پیشنهاد می کنم دمای 24 درجه سانتیگراد (75 درجه فارنهایت) و pH خنثی.

مواد غذایی

بوئنوس آیرس تترا را به خوردن هر ماهی معمولی مواد غذایی است. آنها گیاه خواران و اگر زنده گیاهان قرار داده و در انتظار آنها برای رسیدن خورده است. برخی از مواد غذایی گیاهی می تواند ارائه شده برای آنها. من با استفاده از خزه به عنوان یک راحتی رشد گیاه منبع غذایی. مانند بسیاری از ماهی بوئنوس آیرس Tetras مانند غذای زنده مانند پشه لارو دافنی ، آنها نیز مانند کرم خونی منجمد. این ماهی به نظر می رسد نیاز به مواد غذایی بیشتر از اکثر ماهی به همان اندازه. لازم است مراقب باشید برای جلوگیری از آلاینده های آکواریوم توسط قرار دادن بیش از حد مواد غذایی در.

اصحاب

بوئنوس آیرس تترا ماهی تحصیلات است و یک مدرسه شش یا بیشتر است که کمتر احتمال دارد به انجام کارهای تند و زننده به ماهی های دیگر است. این است که بیشتر ماهی تهاجمی تر از بسیاری از این پس هر چند آن را به خوبی متناسب با قوی تر tetras, barbs Gouramis, Danios ، من توصیه نمی آن را به عنوان یک همراه و همدم برای کوچکتر tetras مانند نئون Tetras کوچک کاردینال Tetras یا ماهی با باله مانند سیامی مبارزه با ماهی گوپی یا Endlers گوپی.

مناسب اصحاب شامل رامی بینی Tetras, Harlequin Rasboras لیمو Tetras سیاه بیوه Tetras امپراتور این سر و دم نور این شیشه Bloodfin این گورخر Danios, Glühlichtsalmler Tetras و بزرگتر ابر سفید کوه Minnows و همچنین Corydoras مانند گربه ماهی گربه ماهی فلفلی.

پرورش

بوئنوس آیرس تترا آسان ماهی به نژاد است. آن را به تولید مقدار زیادی از تخم مرغ است تخم مرغ خوار بنابراین به طور معمول به حذف بعد از تخم ریزی. سرخ به سرعت رشد می کنند و به زودی شروع به گرفتن سختی از پدر و مادر خود را.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment