به کجا بروید در هند به تجربه ارتفاع لوکس

[ad_1]

من به تازگی بازدید بسیار جوی شهر حیدرآباد است که دروازه ورود به جنوب. معروف آن Charminar و Golconda فورت آن در حال حاضر نیز باور نکردنی جایی برای اقامت در نزدیکی Falaknuma کاخ است که به تازگی بازسازی شده است.

Falaknuma کاخ های اخیر علاوه بر این به تاج گروهی که دارای خواص لوکس در شبه قاره هند درهای خود را به مسافران فهیم به دنبال محض لوکس. واقع در حیدرآباد, پایتخت, آندرا پرادش, آن است که به راحتی در دسترس از بسیاری از دیگر شهرستانها هوایی راه آهن و جاده و در بسیاری از موارد است که آغاز یک سفر قابل توجه از طریق دکن.

حیدرآباد است که بخشی جدایی ناپذیر از معروف twin-شهرستان جفت از حیدرآباد و سکوندربد که در واقع در مقابل بانک ها از حسین ساغر دریاچه. حیدرآباد عاشقانه داستان تولد خود را. محمد قلی قطب شاه پنجمین پادشاه Golconda تاسیس این شهرستان از Bhagyanagar در 1591 به خاطر معشوق خود را Bhagmathi. بعد او تغییر نام شهر حیدرآباد. اگر شما در حال برنامه ریزی یک لوکس هند تعطیلات Deecan است و در حال حاضر تبدیل شدن به حتی بیشتر جالب پس از افتتاح Falaknuma کاخ.

به محل اقامت سابق از نظام حیدرآباد آن تصویب شد و از نسلی به نسل دیگر مانند یک گوهر گرانبها. تاج شرکت تزریق زندگی جدید را به این جشن, خانه تحت هدایت شاهزاده عزرا و همسر هشتم نظام. Falaknuma کاخ است که آماده از سرگیری وضعیت خود را به عنوان حیدرآباد ترین آدرس منحصر به فرد در همراهی با طبقه آن میراث میزبانی بازدید از پادشاهان مانند شاه ادوارد هشتم و روسیه تزار نیکلاس دوم.

مهمانان در یک لوکس هند تعطیلات هم اکنون می توانید تجربه مشهور نظام نوازی که یک بار تنها حفظ خانواده سلطنتی. آن نیز شناخته شده به عنوان “آینه آسمان” از آنجا که در هزاران فوت بالاتر از حیدرآباد آن ساخته شده بود در ابرها و نشان دهنده همیشه در حال تغییر خلق و خو از آسمان است. مجموعه در چندین هکتار از زمین های مهمانان ممکن است را انتخاب کنید از 60 نفیس اتاق و سوئیت از جمله Grand مجموعه ریاست جمهوری که یک بار اتاق خصوصی از نظام خانواده سلطنتی و دولت مهمانان و خدمات شخصی ساقی.

به زیبایی بیان شده توسط Taj شرکت کسانی که reveled در اینجا لذت می برد و جلال فقط به عنوان درک توسط نظام.

کاخ, کتابخانه, یک ماکت از یک در قلعه ویندزور یک جمع حسادت آن را به عنوان صفحه اصلی به کمیاب ترین نسخه خطی کتاب و یکی از تحسین شده ترین مجموعه از بشري در کشور همه از آن انتخاب شدند و به ارمغان آورد توسط نظام خود را.

ویلیام بخش Marret نیست فقط طراحی یک قصر او ایجاد یک فضای اختصاص داده شده به هنر تکمیل لذت. با بسیاری از هنوز هم اسرار پنهان من به شدت توصیه شما را به خود اکتشافات در طول اقامت خود را در کاخ.

حیدرآباد برخی از فوق العاده دیدنی اگر شما در حال برنامه ریزی برای اقامت در کاخ. نقطه عطفی مهم در شهرستان Charminar ساخته شده بود فقط دو سال پس از تاسیس حیدرآباد. یک بنای تاریخی با چهار مناره برازنده آن است که اغلب به عنوان Arc de Triomphe از شرق است. مرکزی آن ساختار soars به ارتفاع 180 ،

این باغ های عمومی در حیدرآباد به رخ کشیدن از برخی از بهترین باغ ها در کشور است. یکی از این باغ واقع شده است و بسیار نزدیک به حیدرآباد ایستگاه راه آهن. این زیبایی گذاشته باغ نیز به دولت مقننه ساختمان وزارت امور خارجه موزه باستان شناسی و جشن-سالن.

یکی نمی شود از دست رفته است Salar Jung Museum. این خانه را به بزرگترین مجموعه از اشیاء عتیقه در جهان متعلق به یک فرد مجرد است. موزه نامگذاری شد, پس از نخست وزیر نظام, نواب میر Tulab علی خان بود که با عنوان Salar Jung بهادر در سال 1853. او استفاده می شود به جمع آوری سنگهای گرانبها و هنر هر کجا که سفر او. تلاش خود را برای اشیاء d’art رشد به شور گذاشته و پایه و اساس این مجموعه عظیم.

این موزه بیش از 47,000 انتخاب عتیقه. یکی از مشهور ترین نمایشگاه است محجبه ربکا, شفاف, سفید, سنگ مرمر مجسمه توسط Bezoni یک مجسمه ساز ایتالیایی. برخی دیگر اشیاء با ارزش شامل فرش ظروف چینی, ژاپنی, لاک افزار, مجسمه, جید, Aurangazeb شمشیر و خنجر متعلق به ملکه نور Jehan و امپراتور جهانگیر و شاه جهان.

اگر شما جزئی به خود را سم سپس کاخ نیز سرسام آور مجموعه ای از نادرترین بندی تک malts لوکس vodkas و cognacs از جمله Louis XIII به همراه یک انتخاب بی نظیر از بهترین سیگار برگ دست ساز از سراسر جهان است.

وجود دارد مقدار زیادی برای دیدن و گاهی اوقات می توان آن را کاملا خسته کننده باشد. یک بار با چنین مجموعه ای است که همیشه یک جایزه هنگامی که شما تا به حال یک روز طولانی تجربه هند است.

آشپزی تجربه در تاج Falaknuma کاخ بازسازی پرشور در بين پادشاهان و غذاهای خود را. کاخ ارائه می دهد دو رستوران است که منعکس کننده آن و تاثیرات طرح: Celeste خدمت آشپزی ایتالیایی و مدیترانه ای و ادا شامل جریمه هندی, ناهار خوری, از جمله یک سری از ظروف گرفته شده از گذشته کاخ ضیافت منوهای آماده در حیدرآباد سنت آهسته پخت و پز.

مهمانان همچنین ممکن است لذت بردن از صبحانه در جید ایوان یا چای بعد از ظهر در نفیس جید اتاق زیر ویکتوریا به سبک دست نقاشی شده سقف و لوستر ونيز. استخر و آرامش شامل مبتکر مواد غذایی و نوشیدنی در برجک و یا مهمان ممکن است موکول به منحصر به فرد قلیان سالن که بازسازی محیط عاشقانه از شاهزاده هند و یا انتخاب کردن برای یک بازی ورزشی در اتاق بیلیارد با نظام شخصی قرار دادی میز بیلیارد.

حیدرآباد دکن شایسته است از مقدار زیادی از اکتشاف در حق خود و کاخ است که بدون شک کامل محل در هند به تجربه ارتفاع در لوکس.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment