بهترین هندی, رستوران های گیاهی در انتاریو

[ad_1]

بهترین رستوران ها در انتاریو

یک چیزی که همه ما به اشتراک بگذارید بر روی زمین است که برای مواد غذایی است. در هر خانه یک foodie که رویای این است که سعی کنید هر چیز و همه چیز. در اینجا هنگامی که ما در استان انتاریو شما می توانید رویای هر غذایی که شما می خواهید به سراسر جهان است.

مهم نیست که اگر شما به دنبال هندی, ایتالیایی, چینی, قاره یا بومی خود را امضا ظروف مانند ماکارونی Beavertails ، اما اگر دوست دارید به سلیقه خود-جوانه های بیشتر و سپس غذای هندی شده اند باید در بالای لیست شما.

تمام غذاهای هندی پر از ادویه و لذت بخش غذاهای همیشه آماده به شما را برای طلب بیشتر است. اما ما تمایل به این باور مهم نیست که چگونه بسیاری از رستوران ها وجود دارد در اطراف گوشه به طعم و مزه خاص متعلق به آن منبع تنها.

چه می شود اگر من می گویم که چنین نیست اینجا! یک foodie من همیشه به دنبال چیزی جدید و من شده اند در مکانی به نام “Rajdhani شیرینی و رستوران” که اهلی زبان خود را با طیف کامل خود را از حيرت آور, غذاهای هندی.

منو محدوده از شیرینی viz. Kaju رول Kalakand, Pinni, چام چام و غیره (P. S. I am mouthwatering در لحظه) و غذاهای سنتی مانند Kachori Chana Aloo Tikki سمبوسه بریانی ، دوست داشتنی ترین موارد دال Makhani پنیر تاپیک چات Papri, اره و Roti. محیط محل و قلب-استقبال درمان باعث می شود شما سقوط بیشتر در محل.

سبزیجات هستند die hard fans of پنیر یا پنیر! اگر شما بخواهید آنها را مورد علاقه خود را تلف سپس من شرط می بندم paneer pakora را بالای لیست. آغشته به خمیر از آرد نخودچی و خدمت با ترشی آلوچه یا گشنیز, نعناع طبق سلیقه خود! راه حل آن در دهان باعث می شود شما طلب برای بیشتر!

یا قطعه قطعه و یا پر تلخ خربزه و جردس یکی از محبوب ترین غذاهای جهان است. آنها می تواند طعم هر جوانه چشایی خود را با ادویه جات ترشی جات و پیاز آراستن. طعم منحصر به فرد باعث می شود آن ایستادگی کردن از غذای اصلی و مردم را سعی کنید آن را یک بار و به دنبال آن برای بقیه زندگی.

شما فقط نمی تواند ترک محل تا زمانی که شکم خود را پر است تا به بالای آن و شما نیاز به دو مردان برای رها کردن شما در صفحه اصلی. LOL! من شرط می بندم شما نمی قادر خواهد بود به جست و خیز این محل دیگر.

این محل به طور کامل باعث می شود فرد احساس خوشحال و راضی است. اگر شما یک foodie و نیاز به یک محل برای استراحت و چیزی جدید را امتحان کنید و سپس این یکی است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment