بهترین استراحتگاه های ساحلی در نزدیکی ساحل Baga گوا

[ad_1]

Baga ساحل گوا بهترین سواحل هند است. به عنوان یک فرمت از کلنگوت ساحل, ساحل Baga نهفته در ده کیلومتری غرب Mapusa. آن محل ایده آل برای استراحت در محیط بی سر و صدا.

محل را توسعه داده و به یک مکان عجیب و غریب در یک دوره بسیار کوتاه از زمان. این یک ماهیگیری ساحل با براق قهوه ای شن و ماسه فراهم می کند و بهترین حمام افتاب به گردشگران است. با شکوفایی سبز درختان نخل و نارگیل نخلستان محل ارائه می دهد اقامت کامل به همه در دامان مادر طبیعت.

ساحل Baga یک دامنه خوب برای شنا کردن علاقه مندان با توجه به نزدیکی آن با Baga رودخانه و دریای عرب است. جزر و مد قابل توجه سنگ سیاه در انتهای دور از ساحل اسپری آب آبی همه در اطراف. دلفین ها در بانک ها از Mondovi رودخانه و آب سیاه تمساح در باتلاقی تکه ارائه یک اشتهای خوب برای دوستداران حیات وحش.

استراحتگاه در ساحل Baga

خورشید روستای توچال

خورشید روستا واقع شده است در این بی سر و صدا Arpora. با همه انواع لوکس, مناسب برای, این هتل ارائه می دهد یکی از بهترین ماندن تجربه تا کنون. چشمگیر مجسمه هلیوس-خورشید خدا گنجانیده شده در محل به استقبال مهمانان ارجمند. این هتل دارای هر دو محیط داخلی و خارجی رستوران و امکانات با بهترین سنتی و انواع غذاهای بین المللی.

Ronil رفت و آمد مکرر ساحل

Ronil ساحل رفت و آمد مکرر با شکوه رفت و آمد مکرر واقع شده به خوبی در کلنگوت منطقه است که بیشترین بازدید در گوا. رفت و آمد مکرر است که به خوبی شناخته شده برای آن مهمان نوازی و کیفیت خدمات اتاق. کارکنان به خوبی آموزش دیده برای درک نیازهای گردشگران در آن اقامت فوق العاده برای همه. آن را ارائه می دهد 20 لوکس و 106 اتاق استاندارد که همه آنها به خوبی مبله با امکانات مدرن مانند تهویه مطبوع, تلویزیون, یخچال, تلفن و لوکس داخل اتاق. رفت و آمد مکرر ارائه می دهد ساعت اتاق خدمات به مهمانان خود.

لا Calypso رفت و آمد مکرر ساحل

واقع در ساحل Baga در گوا; لا Calypso ساحل رفت و آمد مکرر است که در میان زیبا ترین امکانات هتل در هند. این هتل دارای یک دست کت و شلوار از حدود شصت اتاق که پر زرق و برق طراحی شده را با توجه به نیاز مشتری. غذاهای تسهیلات در رفت و آمد مکرر است که در سطح جهانی با خوشمزه و جالب مواد غذایی. آیورودا ماساژ و آب و امکانات ورزشی نیز در دسترس هستند در اینجا.

بایا انجام این کار رفت و آمد مکرر

بایا انجام این کار رفت و آمد مکرر یک مکان ایده آل برای کسانی که می خواهند نهایی لوکس با راحتی کامل. این ارائه می دهد هر دو AC و غیر AC استراحتگاه فوق العاده با تجهیز علاوه بر متصل داغ و آب سرد حمام امکانات. رفت و آمد مکرر مشرف گستره وسیعی از دریا آبی است و یک محیط سرسبز سبز در تمام طول.

چماقی همه عوامل فوق ساخت تور گوا قطعا خواهد بود یک کلاس جهانی تجربه در این منحصر به فرد هتل در ساحل Baga.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment