بزرگ قطار سفر از جهان

[ad_1]

انجام نقل و انتقال

سفر با قطار فقط بهتر و بهتر. مظنونین هنوز هم جذابیت ما را با سنت و تاریخ و جدید عصر فضا قطار choof ما را به دیگر ابعاد. گردآوری شده توسط Bev Malzard

در زیر چند راه آهن سفر که با صدا غذا خوردن ماجراجویی عاشقانه و تاریخ است. این یک راه بسیار خوبی برای سفر به نظاره نشست و chug همراه از طریق حومه بدون نگرانی از ترافیک و آب و هوای بد و یا ترس از توقف در کنار جاده ای در کافی نت ها به صورت وحشتناک مواد غذایی است. انجام حرکات این روزها accessorised با کتانی, دستمال, وعده های غذایی لذیذ پایین بالش و ترد ملافه تخت و نه یک ذره دوده در افق. همه سرنشین در حال حاضر…

پادشاه از Fjords راه آهن

کلاسیک, سفر ریلی ارائه شده در اسکاندیناوی است ‘پادشاه نروژ از Fjords’ تور راه آهن که شامل شکوه یخچال های طبیعی غرش آبشارها های غنی دره ها و همچنین به عنوان خیره کننده fjords نروژی که mesmerise فهیم ترین مسافر. پنج روز با قطار تور سفر از اسلو به Mydal برای سوار شدن بر دیدنی لاف و گزاف راه آهن که در آن به مدت دو ساعت شما زیگزاگ به سمت بالا عبور از کوه های پوشیده از برف نگاه کردن به دره ها و chug گذشته آبشارها. پس از این قطار سفر شما کروز مشهور Sognefjord و سپس به عظیم Fjaerland یخچال از طریق یکی از زیبا ترین fjords در نروژ است. روز بعد به برگن به هیئت مدیره قطار برای عبور از روستا از نروژ به اسلو.

توانا Ghan

این Ghan آغاز می شود سفر خود را در پایین از قاره استرالیا, نقاط شمالی و choofs تمام راه را تا مرکز کشور به پایان بالا شهر داروین – آن اجرا می شود بین Adelaide, آلیس اسپرینگز در مرکز به داروین. توسط Great Southern, راه آهن, سفر طول می کشد تا 48 ساعت به سفر 2979km. این سرویس را با نام مختصر از نسخه قبلی خود نام مستعار افغانستان اکسپرس که می آید از و در افتخار از افغانستان شتر با قطار که مهاجرت همان مسیر قبل از ظهور راه آهن.

دارجلینگ هیمالیا راه آهن

کمی آبی و قرمز دارجلینگ هیمالیا قطار بخار صعود بیش از 2000 متر به کوه ها پس از خروج از Siliguri در پای هیمالیا و قله در Ghum برای رسیدن به دارجلینگ در 2200 متر بالاتر از سطح دریا.

در سال 1881 شرقی بنگال شرکت راه آهن باز خائنانه دیوانه دنباله از حلقه ها و شیب دار شیب. آن را به تدریج بهبود یافته است و در حال حاضر متعلق به راه آهن هند شرکت اما هنوز هم هیجان, تاریخچه تزریق بخار سوار قطار می تواند تجربه.

آن اهدا شد, میراث جهانی یونسکو, وضعیت در سال 1999 و در حال حاضر تنها مسافرانی است. شما سوار بیش از دره باستانی در زیر پلهای فلزی, مشاهده, ديد کوه, چشم انداز, جنگل, قوی, چهره سنگ و تراس از مزارع چای.

Rovos راه آهن

در panelled چوب gleaming پنج ستاره لوکس ملایم تر دوران Rovos راه آهن تراورس نیمی از ظهر آفریقا از دارالسلام در شرق در سراسر مرکزی زامبیا, زیمبابوه و پایین به سوازیلند لسوتو ژوهانسبورگ و همه از آفریقای جنوبی شهرهای بزرگ انشعاب تا دوباره و غرب به نامیبیا. این تجربه یکی از بهترین راه های مشاهده شگفت انگیز کشور آفریقا است. این قطار زیادی سوئیت بعضی ها با اندازه کامل حمام و سرویس بهداشتی. این لوکس تمام راه را در داخل قطار و حماسی بیابان به کشف خارج از پنجره.

این Sunlander

گرفتن قطار از بریزبن به کنز در کوئینزلند است توانا و خوب راه برای دیدن روستا. یک overnighter با وعده های غذایی است که شما پوشش تا اوایل فکر می کنم بعد از ظهر چای با scones – فکر می کنم سرد و گرم غذاهای دریایی, صفحه گرامافون با غذاهای دریایی تحویل مستقیم به قطار در تاونزویل! این ساحلی سفر یکی به پا زدن شروع یک ماموت سفر از طریق کوئینزلند – ارائه پیش نمایش پر زرق و برق از زیبایی های ساحلی منطقه در حالی که نشسته در راحتی.

این کوهنورد صخره ای

یکی از زیبا ترین مسیرهای قطار در جهان است و سفر با کوهنورد صخره ای در کانادا است. این تجربه زیبا شروع می شود در ونکوور می دهد و مسافران فوق العاده دیدنی از با شکوه کوه, جنگل, دره ناهموار و بی سر و صدا دریاچه آن را به عنوان حرکت از ونکوور به بنف. و یا فریزر کشف مسیر – از ویسلر در بریتیش کلمبیا به Jasper National Park, Alberta. این ‘راکی’ یکی از محبوب ترین قطار برای استرالیایی ها برای سفر – و چرا با نمایش بزرگ مواد غذایی خدمات و هیجان نزدیک بودن به کوه. بازدید: http://www.rockymountaineer.com

آهن ترانس سیبری

نام تنهایی تداعی بخار سماور, ماجراجویی, انقلاب, عشق و noire محیط. Trans-Siberian سیستم راه آهن در جهان است, طولانی ترین و علاوه بر پایه توقف-شروع سفر تعدادی از اپراتورها در حال حاضر ارائه بسیاری از سفر مناسب – از اصلی ترانس سیبری به Dr

Zhivago. سفرهای متفاوت از چند روز گردش به یک حماسه ماه-سفر طولانی و یا از آرام تور گشت و گذار به مقاصدشان سفر. مسکو به پکن در فصل مناسب می تواند شامل کوه های اورال برفی سواری, غواصی (واقعی!), صحرای گبی و دیوار بزرگ چین و یخ هاربین جشنواره است.

و وجود دارد… به مشعر بینگهام به ماچو پیچو در پرو; افسانه ای آبی قطار رفت و آمد بین پرتوریا و کیپ تاون (و بالعکس); قطار به پایان جهان, در, Tierra del Fuego; سلطنتی مجارستان اکسپرس ساخته شده برای یک امپراتور و همسرش; The Orient-Express برای, عاشقانه, ماجراجویی و رمز و راز اروپا; سواحل غرب بیابان راه آهن, Tasmania; William Tell بیان سوئیس; مس دره راه آهن مکزیک ؛ Bluebell راه آهن کرولی انگلستان اینده گلوله قطار ژاپن است. لیست در می رود و در. شما لازم نیست که به یک راه آهن buff برای درک جذابیت سفر با قطار فقط کسی که حس تاریخ و مایل به رفتن که مایل اضافی برای یک تجربه!

برای سرگرم کننده گوگل, ‘بزرگ قطار سفر از جهان.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment