برنده و ناهار خوری در کلکته

[ad_1]

بحث در مورد مواد غذایی دلپذیر و کلکته در صدر لیست! یکی می توانید مجموعهای از گزینه های را انتخاب کنید از زمانی که می آید به شیرینی لذیذ ارائه شده توسط این مسحور شهرستان. از محلی PuriSabzi به امضای پارسی ظرف Patrani Macchi – محل فراهم می کند یک وعده غذایی را با توجه به هر کام.

وجود دارد بسیاری از رستوران ها در کلکته که در آن شما می توانید لذت بردن از معتبر و خوشمزه غذاهای هندی در دلربا تنظیم. برای کسانی از شما که مایل به طعم جوهر واقعی از کلکته مطمئن شوید که برای نمونه Mughlai مواد غذایی است که گرد هم می آورد بهترین از بنگالی نواب’ آشپزی با تاثیر از دکن, Awadh و شمال هند است. چین و قاره غذاهای نیز بسیار محبوب در این رستوران.

هر کسی که با یک دندان شیرین است رهبری برای بهشت در کلکته. بنگالی شیرینی نیاز به هیچ مقدمه: Mishtidoi (ماست و شکر کاراملی باید سعی کنید به عنوان بنگالی کالاهای اساسی مانند ledikeni (گفته می شود پس از نام بانوی کنسرو است که اعتقاد به تحسین بزرگ این شیرین), sandesh (پنیر با شکر زرد) و همیشه حاضر rossogolla (اسفنجی توپ پنیر آغشته به شربت قند).

اکثر هتل های 5 ستاره اطمینان از یک تجربه ناهار خوری به یاد ماندنی با لذیذ کرایه در خدمت یک شاهزاده محیط. پر زرق و برق تنظیمات اسراف بوفه بین المللی خوراک و دلربا مشاهده از پنجره تبدیل شدن به یک بخشی از خود را جشن در این شکوه شام. برای یک صبحانه مجلل, شما همچنین می توانید سعی کنید از نان تازه پخته شده و رفتار آب دهان در این رستوران مجلل در کلکته است که شما را درمان مانند خانواده سلطنتی.

کلکته نیز خانه به برخی از بهترین میله در هند. در حالی که پارک خیابان سهم خود را بارها و بارها بهترین میله در کلکته می توان در هتل ها به خصوص کسانی که در نزدیکی فرودگاه است که تهیه کردن به جت-setters. مباهات فوق مدرن و براق داخلی همراه با نمایش خیره کننده از شهرستان این میله ها epicentres کلکته را شب زنده داری. مهمانان می توانید انتخاب کنید از انتخاب گسترده ای از کوکتل خوشمزه و کلاسیک شراب در حالی که با بهره گیری از یک شب آرام با موسیقی معاصر بازی resident دی جی.

برخی از هتل ها در کلکته نیز معروف است برای فرهنگی متمایز انگلیسی بارها. این میله سرچشمه معتبر فارسی افسون با دکور سنتی و نورپردازی و موسیقی و طعم و مزه است که می تواند شما حمل و نقل به طور مستقیم در بالای شهر و خیابان در لندن است.

از شاداب سازی برای حق بیمه شراب و هر چیز دیگری در بین یک و پز ماجراجویی شما در انتظار در کلکته. پس از دریافت مجموعه به تجربه یک عمر هنگامی که شما برنامه ریزی برای بازدید از این شهر لذت بخش.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment