برنج باسماتی – غرور و افتخار از هند

[ad_1]

برنج باسماتی همواره یک ماده از غرور و افتخار بسیار زیاد برای هند است. رشد در کوهپایه های هیمالیا هندی دانه بلند, برنج, دستورات آشپزی تسلط در سراسر جهان است. انواع برنج هندی مارک را اسیر بازارهای جهانی در حال حاضر و بسیاری از در حال آماده کردن خود برای گسترش خوبی در آینده است. متعدد وجود دارد غیر قابل انکار ویژگی های که باعث می شود هندی دانه بلند باسماتی بهترین برنج جهان را تا کنون طعم. ما به ذکر چند مورد از آنها را در اینجا.

معتبر طعم باسماتی

برنج باسماتی می آید در تعدادی از گونه های متفاوت در بافت خود را با کیفیت و هزینه. بهترین و معتبر ترین برنج کامل ترکیب مسحور طعم و مزه و شکل و عطر; مستقیما از دور هیمالیا با شکوه.

تهیه شده از بهترین مزارع برنج

معتبر برنج هندی رشد می کند و عمدتا در دامنه هیمالیا. جامعه کشاورزی در این مناطق ارائه شده با پشتیبانی مداوم و سرپرستی برای اطمینان از آنها تولید بهترین کیفیت فوق العاده بلند برنج است که به دست آورد در یک معامله منصفانه برای عرضه در سراسر جهان است.

برنج باسماتی – سلطنتی انتخاب

برنج باسماتی شده است انتخاب ارجح از حاکمان و امپراتوران در طول تاریخ. از آن مشتق شده نام آن از کلمه سانسکریت ‘vasamti” که به معنی معطر است. عطر منحصر به فرد آن و طول دانه های آن را از بقیه متمایز از بیش از 1400 نوع برنج مصرف در سراسر جهان است.

کامل فرآیند

یکی از اصلی ترین پیش نیازها برای تولید بهترین برنج با نام تجاری است که به دنبال کامل فرایند منجر به افسانه برنج. نگه داشتن زبانه ها در کل روند از طریق پیش تعیین شده جریان را تضمین می کند امضای کیفیت برنج باسماتی که هند مشهور است.

  • روند شروع می شود با تهیه برنج را از چند انتخاب فروشندگان/ کشاورزان که پیگیری دقیق روند به رشد این نوع از برنج به شبه قاره هند می بالد.

  • سپس گیاهان پردازش جایی که تمام ناخالصی های حذف شده از طریق یک فرآیند دقیق از تمیز کردن ناخالصی جدایی de-husking اندازه و پرداخت.

  • برنج است و سپس ذخیره شده در دولت از هنر سیلوهای ذخیره سازی که در آن سن است تا آنها فرض کامل کیفیت مانند اندازه بافت و طعم و مزه.

  • پس از آن می آید بررسی کیفیت در هر مرحله برای اطمینان از هر دانه برنج باسماتی صحبت می کند برای میراث هند است.

بزرگ خود را برای دستور العمل های مورد علاقه

این یک واقعیت شناخته شده است که باسماتی شده است در اطراف برای قرن ها بودن برنج از اولویت بسیاری است. هندی فوق العاده بلند برنج به ویژه در راه های بسیاری است که یکی از آنها مطلق آن تسلط در تعدادی از دستور العمل های منحصر به فرد است که ناقص و بدون آن. نه تنها برنج می افزاید: مقاومت طعم و عطر برای هر دستور غذا گنجانده شده است, اما آن را نیز تبدیل ساده از ظروف به یک گرند امر است. محض عظمت این خوب برنج سفید دانه ایجاد مسحور تجربه آشپزی.

آخرین کلمه

دیدنی از اولین نیش آخر برنج باسماتی گرفتن طعم و مزه-جوانه از مصرف کنندگان جهانی با فراز و نشیب با گذشت هر لحظه. از کشورهای اروپایی به قاره آمریکا از استرالیا به روسیه; برنج هندی است که به دست آوردن محبوبیت گسترده و یک مکان دائمی در جداول ناهار خوری ، گیاهخوار و یا یک هسته سخت عاشق گوشت برنج باسماتی یکی از اقلام مواد غذایی است که باید در لیست مواد غذایی خود را هر بار بازدید شما از سوپر مارکت. اگر شما در میانهی شب طعم جادویی دانه از دور از هیمالیا و در عین حال در حال حاضر است زمان خوبی برای شروع است. خوردن خوشحال!

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment