برترین هتل ها بودجه در دهلی نو در نزدیکی ایستگاه راه آهن

[ad_1]

دهلی نو پایتخت هند و همچنین از اجرایی قوه مقننه و قضائیه شاخه از دولت هند است. این قلعه سرخ قطب مینار Rastrapathi بهون ممتاز محل و غیره. چند نقاط توریستی در دهلی نو. دهلی نو شده است به طور مداوم ساکنان پس از 6 قرن قبل از میلاد. دهلی نو به عنوان سرمایه های مختلف پادشاهی و امپراتوری. از آن شده است اسیر غارت و چندین بار بازسازی شده, به خصوص در طول دوره قرون وسطی و مدرن دهلی نو یک خوشه از تعدادی از شهرستانها در سراسر منطقه شهری ، جمعیت آن در حدود 11 میلیون نفر است و جمعیت شهری حدود 16.3 میلیون آن را دومین شهر پرجمعیت ترین و دوم پرجمعیت ترین تراکم های شهری در هند است. هتل قدیمتر لانه واقع در امن و سبز کاملا مسکونی, مساحت واست Kunj ارائه می دهد تخت & صبحانه, دو, تخت, خصوصی, A/C برای اتاق تقریبا. تومان 2,500/- (از جمله مالیات فای و صبحانه). هتل دهلی Aerocity است یک هتل در نزدیکی ایندیرا گاندی بین المللی (دل) فرودگاه ارائه 3 ستاره هتل امکانات و خدمات با در خانه 24 ساعته رستوران و اتاق خدمات فرودگاه بلند کردن و رها کردن خدمات. اتاق به خوبی بزرگ با فضای داخلی مدرن, رایگان های wi-fi و ال سی دی و AC و مجهز به تمام امکانات مدرن از Rs. 1800/- به بعد.

هتل ها بودجه در دهلی نو

هتل خانه کوچک – این هتل بودجه در دهلی نو واقع شده است و به سختی 350 متر از ایستگاه راه آهن دهلی نو و 14 متر از ایندیرا گاندی در فرودگاه. یاد سرخ قلعه باستانی Jamma مسجد و معبد بیرلا چند مکان که در نزدیکی این دهلی هتل. مهمان می تواند مزه هندی و چینی و اروپایی مواد غذایی در این بودجه ، تعرفه شروع می شود از Rs. 1999/- برای اجرایی دو اتاق. این هتل در دهلی است که ترکیب کاملی از مهمان نوازی ارزش برای پول و دسترسی آسان است.

هتل کریشنا – این دهلی هتل 5 دقیقه پیاده روی از دهلی نو ایستگاه قطار و ایستگاه مترو به این هتل بودجه در دهلی نو فقط 1 کیلومتر از محل connaught و Karol Bagh و 1.8 متر از Chandni Chowk. انواع محلی و غذاهای بین المللی ارائه شده در این دهلی هتل و رستوران و آن را یک انتخاب عالی برای مسافران به دنبال یک هتل با عالی حمل و نقل عمومی اتصال. تعرفه برای این دهلی هتل بودجه به طور کلی کم در مقایسه با هتل های لوکس تعرفه. این دهلی هتل تعرفه است که به خوبی در بودجه متوسط گردشگران است. از ویژگی های اصلی این هتل این است که آنها ارائه گشت و گذار در اطراف شهر.

هتل ستاره پلازا – این هتل جدید است که حدود 60 متر از ایستگاه راه آهن دهلی نو و 20 کیلومتر از دهلی جدید فرودگاه بین المللی و 500 متر از مرکز شهرستان. این دهلی هتل از 3 ستاره دسته که ارائه می دهد یک محل اقامت لوکس در اقتصادی قیمت. دخالت شخصی دوستانه کارکنان فراهم می کند خدمات خوب و فضای ساده ساخته شده است آن را بسیار پس از دنبال جایی برای اقامت در دهلی نو. شما دریافت می کنید بسیار اقتصادی نرخ اتاق اگر شما کتاب حاضر برای این دهلی هتل.

هتل نخل D’or – این دهلی هتل 150 متر از ایستگاه راه آهن دهلی نو و 1.6 متر از پر جنب و جوش Chandni Chowk و ایندیرا گاندی در فرودگاه بین المللی 14 متر دور. این هتل در دهلی نو در تلاش برای ارائه به شما یک تجربه راحت با ماهیت تاریخی و در عین حال لمس دنیای مدرن با امکانات کلاس. این هتل زیرساخت وعده مهمانان خود راحت و اسراف بماند که برای فراهم کردن امکانات برای پاسخگویی به نیازهای امروز مسافران است. این هتل واقع در قلب کسب و کار و تجاری دهلی نو و دسترسی آسان به عمده شرکت ها و مراکز مالی مانند کننوقت محل و Karol باغ سفارتخانه میراث و تجارت بین المللی زمینه. این هتل در دهلی نو واقع شده است در یک مقطع زمانی که در آن ‘در دهلی نو دیدار دهلی نو’ ساخت آن آسان برای شما برای دسترسی به هر بخشی از دهلی نو با بدون هیچ زحمتی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment