با کیفیت و ارزان اقامت در هتل در محلی پنجاب هند

[ad_1]

محلی در حال توسعه یک شهرستان است. هنوز هم این سنت و فرهنگ ارزشمند توسط مردم محلی. این یک جای خوب برای بازدید, برای, تاریخی, ماجراجویی. شاهد نوسازی آن و ادغام تاریخچه و حاضر است. برنامه ریزی تعطیلات تعطیلات به محلی در حال حاضر و یادگیری بیشتر در مورد سنت ها و شیوه زندگی است. مسافرخانه یک مشکل نیست در اینجا. این شهرستان می تواند در ارائه کیفیت و خدمات کامل اقامت در هتل.

این هتل با شکوه

این هتل با شکوه واقع در فاز 9, S. A. S. نگر (محلی), Punjab. آن است که یک هتل 3 ستاره معتبر توسط دولت هند در محلی. این هتل بسیار دقیق طراحی داخلی. آن پرنیان است که یک صفحه نمایش از هند, مدرن, هنر و معماری است. خدمات خدمه بسیار مهمان نواز هستند. آنها خوش آمدید مهمان خود را به گرمی. آنها به تهیه کردن به نیازهای مهمانان خود را با شور و شوق. همه آموزش دیده است به کیفیت و خدمات کامل.

کل ساختمان هتل در دسترس است برای مهمانان فعالیت های مختلف. خود را ضیافت بخش می تواند به جای یک تعداد 150 نفر است. خود شیشه سبز پشت بام بالا می توانید تهیه 30 تا 40 نفر است. می توان آن را متعلق به اجتماعات و احزاب است. رستوران خود را در خدمت مختلف غذاهای Mughlail و غذاهای عجیب و غریب و همچنین ظروف چینی. خود را فوق العاده مدرن و نوار در خدمت بهترین نوشیدنی است.

آنها همچنین باید یک دولت از هنر مدرن سیستم صوتی که می تواند مجموعه ای از خلق و خوی خود را و یا دیگر توابع. آنها ارائه 29 به طور کامل مبله لوکس اتاق. هر اتاق دارای خود را شیک حمام های ماهواره ای رنگی و تلویزیون و یک یخچال کوچک. حمام داغ شده است و از طریق یک فن آوری سلول های خورشیدی.

این هتل نیز ارائه می دهد خدمات مختلف از قبیل ماشین, اجاره, گل فروشی, امکانات, دکتر, در تماس و دیگر نگرانی های ممکن. خود را به نرخ اتاق شروع می شود در $36 برای یک اتاق یک نفره و 60 دلار برای یک مجموعه اجرایی.

Vaseela Hotel & Resort

Vaseela رفت و آمد مکرر واقع شده است در روستای Nadiali P. O. Dharamgarh ، محلی. این رفت و آمد مکرر طراحی شده توسط Rajeev Mahajan یکی از معماران معروف در Chandigarh. این کشور کنار رفت و آمد مکرر تبدیل به هتل جای خوبی برای باز کردن از پیچ و استراحت. این شهرستان است که دور نیست. Chandigarh است که تنها 4.5 کیلومتر به دور از رفت و آمد مکرر. گذشته از استخر شنا, رفت و آمد مکرر ارائه می دهد اتاق های لوکس و کلبه.

این اتاق ها تهویه مطبوع و یک رنگی تلویزیون, مینی میله مستقیم خطوط ثابت و آب گرم/سرد. اتو کردن و شستشو در دسترس هستند در صورت درخواست. آنها را به یک رستوران و نوار است که در خدمت هر دو نفیس و غذاهای عجیب و غریب. مدیریت همچنین می توانید برای ارائه یک تور شهرستان در محلی و یا Chandigarh. خود را به نرخ اتاق شروع می شود در $60- $80 بسته به نوع اتاق.

هتل برج Suncity

هتل Suncity برج واقع شده است و در 84 ملکه جاده امریتسار پنجاب هند. آن است که دقیقا در محلی اما از آن است که در نزدیکی شهر. یک چیزی که در مورد آنها این است که عملیات آن است که مورد تأیید دولت است. علاوه بر این هتل در دسترس است برای بسیاری از حالت های حمل و نقل. ایستگاه اتوبوس فرودگاه و ایستگاه راه آهن هستند فقط چند کیلومتر فاصله دارد.

آنها باید 24 لوکس و در اتاق های هتل ها. هر اتاق دارای یک سیستم تهویه مطبوع, تلویزیون ماهواره ای و یخچال و فریزر. این هتل نیز فراهم می کند یک شهر تور پزشک یا آرایشگر در تماس سپرده ایمنی قفل STD/ISD تسهیلات و در تمام طول روز سرویس رختشویی. اتاق های خود نرخ های محدوده از $20- $30 بسته به نوع اتاق. شما می توانید با اقامت در این هتل در حالی که سفر در اطراف شهر محلی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment