با چوب پنبه بستن می توانید زندگی طولانی بعد از شراب از بین رفته است

[ad_1]

بودن یک محیط زیست فکر مصرف کننده فقط در مورد تاکستان. به نظر می رسد که صنعت شراب است که شرط بندی در مصرف کنندگان که مایل و قدردانی از انگور کشت شده در صورتی که اجازه می دهد تا برای طراحی از قبیل: پایدار, Biodynamic سبز ارگانیک یا طبیعی است.

به عنوان اگر انگور نه تنها جزء از آب به زیر بازوی بلند از “شراب پلیس” کارخانه شراب سازی می شود توجه ویژه در چنین چیزهایی به عنوان استفاده از انرژی های تجدید پذیر (باد و خورشیدی) بازیافت آب تخمير مواد افزودنی و تعطیلی; بله تعطیلی.

آیا شما تا کنون فکر کردم: آیا زندگی پس از یک چوب پنبه? به خوبی وجود دارد. وجود یک صنعت کاملا جدید است که بریدن در امریکا که بازیافت, repurposes و در غیر این صورت disposes از استفاده از چوب پنبه. شما فکر می کنید شما به کمک به این سیاره پرتاب خود را با استفاده از چوب پنبه بستن در شیشه ای است که شیشه تنها گاهی به نگاه را از طریق آنها را به یاد داشته باشید که شراب خاص.

چوب پنبه دوباره purposing است برخلاف بازیافت روند. در یک مقاله re-منتشر شده در “سالن” نویسنده آنا سانفورد می نویسد که بازیافت در کالیفرنیا است را حدود 5 درصد و مراکز بازیافت در حال بسته شدن در درجه اول از مواد بازیافتی مانند بطری های پلاستیکی کمتر با ارزش با توجه به قیمت نفت–پلاستیک مشتق شده از نفت است. اما در بازیافت چوب پنبه پررونق است. یک سازمان است که با تمرکز بر repurposing چوب پنبه برای خوب از این سیاره است, غیر انتفاعی, جنگلداری سازمان-چوب پنبه حفاظت از جنگل اتحاد (CFCA) که در عمل چوب پنبه ReHarvest.

چوب پنبه یک محصول جالب به دلیل یک درخت است که هرگز قطع برای چوب پنبه. با چوب پنبه بستن ساخته شده از پوست درخت است که دست برداشت هر 9-11 سال. درختان را می توان برداشت تا 150 سال بدون آسیب به درخت. چوب پنبه درخت است از بلوط خانواده (بلوط suber) بنابراین چوب پنبه خواهد بیان برخی از ویژگی های مشابه به عنوان یک بشکه بلوط. از دیدگاه زیست محیطی به کربن برای تولید یک چوب پنبه به طور قابل توجهی کمتر است که برای تولید یک فلزی پیچ یا کلاه پلاستیکی, پلاگین بستن برای شراب. با مناسب بازیافت مواد و روش ها برای مصرف کننده کربن برای purposing دوباره با استفاده از شراب با چوب پنبه بستن از طریق چوب پنبه ReHarvest برنامه تقریبا صفر است. نیز وجود دارد هیچ فعال برنامه های بازیافت برای کلاه پیچ یا شاخه از جنس پلاستیک در آمریکا

وجود 13 میلیارد شراب با چوب پنبه بستن تولید شده در هر سال با 51 درصد از شراب با چوب پنبه بستن آینده از پرتغال و 30 ٪ از اسپانیا. چوب پنبه طبیعی غیر سمی و زیست تخریب پذیر و کاملا تجدید پذیر محصول برای صنعت شراب.

همان را نمی توان گفت برای آلومینیوم پیچ کلاه و پلاستیک و بسته شدن. در ساخت یک چوب پنبه برای یک بطری شراب وجود دارد حدود 26 مراحل و محیط زیست مطالعه توسط “علمی Wino” چوب پنبه است دست پایین بهترین بسته شدن از دیدگاه زیست محیطی. ارزیابی چرخه عمر, (LCA) مطالعات نشان می دهد که هر یک از چوب پنبه sequesters 9g CO2.

با توجه به ویکیپدیا کربن مطالعه به این نتیجه رسیدند که چوب پنبه ترین سازگار با محیط زیست شراب چوب پنبه در مقایسه با فلز یا پلاستیک. این Corticeira Amorim مطالعه (“تجزیه و تحلیل چرخه زندگی از چوب پنبه و آلومینیوم و پلاستیک شراب تعطیلی”) بود که طراحی و توسعه توسط PricewaterhouseCoopers زیر ISO 14040 استاندارد. نتایج, نتیجه, نسبت به انتشار گازهای گلخانه ای هر یک درپوش پلاستیکی منتشر شد 10 برابر بیشتر CO2 در حالی که آلومینیوم پیچ درپوش منتشر شده 26 بار CO2 بیشتر از یک چوب پنبه چوب پنبه در فرآیند تولید. 26 مرحله در تجزیه و تحلیل کربن مربوط به تولید چوب پنبه و شامل شدن آن به کارخانه شراب سازی.

به عنوان اشاره به قبل از آن وجود دارد دو بازیکن اصلی در نسبی صنعت جدید از repurposing چوب پنبه-چوب پنبه ReHarvest است که یک سازمان غیر انتفاعی 501c3 و ReCork. من آمد در سراسر چوب پنبه ReHarvest در حالی که در تمام مواد غذایی فروشگاه و دیدم با استفاده از چوب پنبه مجموعه جعبه. من به نام چوب پنبه با کیفیت شورای سونوما, کالیفرنیا برای پیدا کردن آنچه این بود که همه چیز در مورد. مدیر اجرایی سازمان است که پیتر وبر. پیتر تایید وجود دو گروه بزرگ که فعال هستند در گرد با استفاده از چوب پنبه بستن از طریق روابط با خرده فروشی و مهمان نوازی و مکان کارخانه شراب سازی. “احتمالا وجود دارد یک دوجین یا بیشتر سازمان های کوچکتر است که جمع آوری با استفاده از چوب پنبه بستن برای تخصص های مختلف برنامه های کاربردی” پیتر اظهار نظر.

چوب پنبه ReHarvest بودن غیر انتفاعی با استفاده از با استفاده از چوب پنبه بستن آنها برای جمع آوری برنامه های آموزشی برای ایجاد آگاهی از چوب پنبه جنگل برای ترویج چوب پنبه برنامه های کاربردی (شراب بسته شدن) و برای توضیح مزایای زیست محیطی از چوب پنبه-شراب بودن یک نرم افزار. بازیافت چوب پنبه اتفاق می افتد و نه به سرعت. ReHarvest گزارش حدود 98 درصد از شراب خریداری شده مصرف می شود ظرف 48 ساعت. این بدان معناست که با چوب پنبه بستن دوباره می تواند به بازیافت شده سیستم به سرعت.

چوب پنبه ReHarvest همکاران با حدود 1500 مجموعه مراکز. “علاوه بر تمام مواد غذایی وجود دارد, رستوران های عمده مانند Emeril Lagasse, Mario Batali, بابی پوست کندن و Caesars Palace که حمایت از ما برنامه بازیافت همراه با عمده از wineries که ارسال با استفاده از چوب پنبه بستن به ما برای بازیافت; ما ترجیح می دهند به تماس با آن repurposing می گوید:” پاتریک اسپنسر از چوب پنبه ReHarvest که دفاتر در Salem Oregon. “ما فروش جمع آوری شده با چوب پنبه بستن به 6 بازیافت همکاران در ایالات متحده آمریکا که پس از آن توزیع آنها را به مشتریان تنها در ایالات متحده” به یک شراب درجه یک “سه گانه” چوب پنبه می تواند هزینه $1.00 به 1.50 دلار در هر. یک recycler این فروش با استفاده از چوب پنبه بستن برای حدود $0.09 هر یک در 1000 در مقادیر.

این سوال باقی مانده: آیا استفاده از چوب پنبه بستن خوب است ؟ برخی از بازیافت چوب پنبه می یابد راه خود را به بتن با توجه به آن خواص عایق. بازیافت کاغذ در صنعت با استفاده از زمین تا چوب پنبه همراه با بازسازی, کاغذ برای بسته بندی مواد. ورزشی و ماهیگیری صنعت فرآوری با استفاده از چوب پنبه برای bobbers و مدتها تخته دارت و وسایل خانگی مانند trivets. صنعت ساختمان با استفاده از بازیافت چوب پنبه برای طبقه underpayments. حتی کسانی که گاهی شما ممکن است مانند یک چوب پنبه تنها بوش.

چهار بار در هر سال غیر انتفاعی چوب پنبه حفاظت از جنگل ها انجام داد اکو تور به 3 اسپانیا چوب پنبه مناطق جنگل به مسافران در مجموع emersion در فرهنگ و غذا و شراب و جنگلداری از این قابل توجه, جنگل http://www.frombarktobottle.org

چوب پنبه است که محیط زیست دوستانه هدیه ای است که نگه می دارد در دادن; آن را به یک زندگی بعد از شراب از بین رفته است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment