باید بازدید از اماکن در نیوزیلند برای بهترین تجربه

[ad_1]

نیوزیلند همواره انتخاب اول برای ماجراجویی-frenzies و برای کسانی که تمایل به ماندن نزدیک به پاکی طبیعت است. بدون در نظر گرفتن فاصله و میانگین زمان پرواز از جهان غرب این بخش از اقیانوسیه همواره بازدید هزاران نفر از مسافران که لذت بردن از گرفتن به دانستن و کشف فرهنگ کیوی. با آن مسحورکننده ای از یخچال های طبیعی کوه های خالی از سکنه جزایر, فلور, فرهنگ, میراث فرهنگی, مناظر طبیعی و cityscapes نیوزیلند شده اند کشنده همه ما برای بازدید حداقل یک بار در طول عمر. اگر شما بیش از حد وسوسه عالی تنوع و آرامش از این رونق گریز مقصد در استرالیا و اقیانوس آرام و سپس شما باید برنامه ریزی سفر خود را در حالی که نگه داشتن لیست زیر باید بازدید از اماکن در نیوزیلند قبل از ترک:

1. کوه Maunganui

دنج گذاشته پشت, ساحل, فضای ایده آل معروف برای لذت بردن از با کیفیت زن و شوهر زمان به عنوان به خوبی به عنوان یک پیک نیک خانوادگی در کنار آرامبخش امواج اقیانوس آرام, اقیانوس, کوه Maunganui یکی از مشهور ترین و مسحورکننده سواحل در کل کشور شامل افسانه کشش از سفید شن و ماسه ساحل عالی پس زمینه از مناظر طبیعی بدیع و طراوت اقیانوس زیبایی و همچنین قابل توجه طیف وسیعی از فعالیت ها را به افراط در. اگر شما شده است فکر کردن به یک تجربه ساحل در نیوزیلند و به دنبال به جلو به یک تصویر کامل, ساحل, تجربه, کوه Maunganui می تواند بهترین انتخاب شما را در تمام سفر خود.

2. Waiheke جزیره

واقع کمتر از یک ساعت سوار کشتی دور از سواحل Auckland, Waiheke جزیره است که در میان اکثر مسحورکننده جزایر مجمع الجزایر از نیوزیلند معروف آن دست نخورده زیبایی های طبیعی و دست نخورده چشم انداز شکل گیری بدون هیچ گونه دخالت انسان. پر زرق و برق, کوتاه و دیدنی جزیره گرمسیری که سرسبز با انواع باور نکردنی از مناظر سواحل شنی آرام بخش خط ساحلی طراوت چشم اقیانوس, افق, و بیشتر Waiheke جزیره واقعا سعادت را تجربه کنید. در حالی که شما در Waiheke جزیره فراموش نکنید که برای بازدید از برخی از بهترین تاکستان واقع در جزیره هستند که سازندگان برخی از بهترین شراب های موجود در نیوزیلند.

3. آبل تاسمان پارک ملی

آن محل ایده آل قرار دادن آن در لبه شمالی جنوبی جزیره Abel Tasman پارک ملی بهترین مکان برای کسانی که مایل به کشف باور نکردنی گیاهان و جانوران از نیوزیلند. صرف نظر از اندازه آن انواع گونه های موجود در اینجا بزرگ است و کوهنورد اغلب پیدا کردن این محل کاملا لذت به کشف و درک زیبایی های طبیعی و تنوع نیوزیلند نزدیک است. لطفا مطمئن شوید که برای گرفتن هواپیما یا قایق سواری به اینجا مراجعه به وسایل نقلیه شخصی اکیدا ممنوع را در اینجا وارد کنید. قدم زدن به کوه و زمین به زل زل نگاه کردن بر روی تصویر ایده آل از نظر زیبایی های طبیعی و تنوع موجود در Abel Tasman پارک ملی.

4. Kaikoura

بسیاری از مسافران بازدید نیوزیلند به خاطر ماجراجویی های طبیعی, اکتشاف و گشت و گذار و منظره به وجد و بیشتر است اما یک نژاد نادر voyagers که سفر در سراسر هر بخشی از جهان به طعم لذت واقعی از فرهنگ و لذیذ. اگر شما در نظر خودتان را یک foodie پس از انجام بازدید به Kaikoura است که در یک شهر کوچک ساحلی در جنوب جزیره, در حالت ایده آل آن معروف زیبا و پر رونق رستوران ها که معروف هستند در سراسر افق های تازه و خوشمزه و متنوع, غذاهای دریایی. طعم و مزه برخی از خوشمزه ترین غذاهای دریایی در اینجا در حالی که داشتن یک نمایش بزرگ از دلفین ها مهر و موم, نهنگ ها و بسیاری از موجودات غول پیکر دریایی کرکس در سطح وحشی آب های فیروزه ای اقیانوس آرام.

5. وای-o-Tapu

اگر شما فکر می کنم بهترین زمین گرمایی فعالیت های انجام شده توسط طبیعت را می توان در ایالات متحده و منطقه تنها شما باید سعی کنید بازدید از وای-o-tapu. یک منطقه کوچک واقع نزدیک به حومه Rotorua در شمال جزیره که بسیار مشهور در این بخش از جهان به صورت باور نکردنی آن پدیده های طبیعی است. آبفشان و پیاده روی مسیرهای پیاده روی در اینجا بهترین تجربه شما می توانید در شمال جزیره در حالی که قدم زدن پایین مناظر آتشفشانی است که در حال حاضر تبدیل به طبیعی دشت و جنگل های انبوه ارتفاعات. بسیاری از کوهنوردان را پیدا کرده اند کوه پیمایی در مسیرهای وای-o-سند کاملا حیرت انگیز و تهدید آمیز با تشکل های منحصر به فرد خود را به عنوان به خوبی به عنوان مسحورکننده پس زمینه است که به زرق و برق دار ترین و عجیب و غریب نگاه کنید.

اگر چه نیوزیلند نیست به عنوان بزرگ به عنوان استرالیا, چین, ایالات متحده, کانادا و یا انگلستان اما ترکیبی از این دو غول سلیمان و archipelagos در اطراف آن باقی می ماند سرسبز با یک نفس گیر و پر زرق و برق باور نکردنی تنوع از ویژگی های که باعث می شود نیوزیلند حتی بیشتر جذاب و غرقه شدن. اگر شما شده اند در یک ولگردی و قانونی شکنی از صرفه جویی بزرگ به پرداخت هزینه بلیط پرواز به نیوزیلند و زرق و برق دار گریز سپس در ادامه به مطمئن شوید که شما تجربه بهترین از این جزیره کیوی-اواز یا موسیقی دو در حالی که savoring در برخی از بهترین ماجراهای است که شما را در سفر خود را حتی بیشتر هیجان انگیز است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment