بالا 8 رستوران های فرانسوی در مونترال

[ad_1]

شهر مونترال به شما ارائه می دهد انتخاب گسترده ای از رستوران های فرانسوی به از را انتخاب کنید. این که آیا شما در حال جستجو برای رمان یا bavette غذاهای مونترال رستوران فرانسوی را به شما بهترین میدارد خود را با توجه به پالت. هر کدام بخشی از مونترال شما ممکن است متعلق به و یا برنامه ریزی برای سفر, شما می توانید مطمئن شوید که برای دریافت یک رستوران فرانسوی انتخاب خود فقط در همه جا.

در اینجا 5 رستوران های فرانسوی در مونترال به از را انتخاب کنید و یک وعده غذایی بزرگ را به یاد داشته باشید برای یک مدت طولانی!

لو Homard Fou

واقع در مرکز شهر مونترال, لو Homard Fou یکی از محبوب ترین ها رستوران های فرانسوی در مونترال شناخته شده برای ارائه یک محیط صمیمی و خوب مواد غذایی است. این مونترال رستوران آن شناخته شده است کوره و بزرگ خود را انتخاب تازه خرچنگ ماهی و غذاهای. فوق العاده آن و در دسترس دکوراسیون باعث می شود آن را به ارزش یک محل برای بازدید است.

لو ادم Jeudis

اگر شما به دنبال برای برخی از معتبر فرانسوی اغذیه فروشی و مشروب فروشی و سپس Les Beaux Jeudis محل را ببینید. این رستوران فرانسوی در مونترال بوده است در خدمت مشتریان برای بیش از 30 سال یا بیشتر. با آن روستایی غذاهای گرم و دوستانه در محیط این مونترال رستوران فرانسوی را فراهم می کند چندین شگفتی دلپذیر به بازدید کنندگان خود را.

لو پاریس

لو پاریس یکی از قدیمی ترین رستوران های فرانسوی در مونترال تاسیس در سال 1956. رستوران دلخوشیها بازدید کنندگان خود را با برخی از بهترین غذاهای سنتی فرانسوی مانند coq, au, vin استیک و سیب زمینی سرخ کرده آب پز ماهی قزل آلا و تخصص خود تخم مرغ و مایونز.

Mechant Boeuf

این یک شیک میخانه که به شما ارائه می دهد هر دو طعم فرانسوی و انگلیسی لهجه. Mechant Boeuf نوار Brasserie یک شخصیت واقعی و شخصیت خاص خود را دارد. این برتری در ارائه بزرگ دوستانه و همزبان برای لذت بردن از تخصص آن. شما حتی می توانید لذت بردن از DJ نقش و کلاسیک راک اند رول تمام شب طولانی است.

Alexandre و Fils

این است ظریف اغذیه فروشی و مشروب فروشی مدل دهید رستوران که exudes یک جذابیت خاص خود را دارد. آن exudes گرم جذابیت خاص خود را دارد. این اغذیه فروشی و مشروب فروشی رستوران در مونترال دودی جذابیت یادآور بزرگ سنتی کافه های شهر پاریس است. شما باید انتخاب ناهارخوری انتخاب, تراس, اتاق ناهار خوری و طبقه دوم میخانه.

بناپارت

این Bonparte یکی از مورد علاقه شخصی فرانسوی مدل دهید رستوران در مونترال شناخته شده برای آن خوش تزئین سالن نمایش دوران ناپلئون. این تجربی مدل دهید رستوران ارائه می دهد شما صمیمی تجربه ناهار خوری که مهمان می تواند گنج برای یک زمان طولانی.

Chez Queux

واقع در قلب از محبوب قدیمی مونترال است که محبت شیک, فرانسوی, غذا خروجی شناخته شده به عنوان Chez Queux. ساخته شده در سال 1862 آن را یکی از قدیمی ترین موسسات در مونترال.

لو Caveau

واقع در مرکز شهر مونترال رستوران Le Caveau آن شناخته شده است دعوت gourmets. بنابراین فقط گام به دعوت تنظیم است که ایده آل برای هر دو کسب و کار جمع آوری برای صمیمی انگشت با دوستان و خانواده. این رستوران فرانسوی تخصصی به شما ارائه طعم های سنتی, فرانسوی, خوراک.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment