بالا 5 گران ترین بطری شراب

[ad_1]

شراب گران قیمت همیشه conjures تصاویری از رستوران های لوکس, نازپرورده, مدیران یا اشراف. در حالی که برخی از ما ممکن است طعم شراب در بیش از 20 دلار و کمتر بخشی از ما و شراب در بیش از 100 دلار در یک بطری بسیار کمی از ما و یا تا به حال خواهد شد طعم و مزه شراب در برخی از قیمت های داده شده در زیر.

1787 Château Lafite

یک بطری از این شراب به فروش رسید در حراج خانه کریستی در لندن در ماه دسامبر سال 1985. این قیمت : 160,000 دلار است. خوش شانس پیشنهاد شد Christopher Forbes که بیشتر توپ زدن Marven Shanken ناشر ازشراب تماشاگر. این بطری منشاء شده است تیره و ابر آلود در رمز و راز است اما به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود از انبار Thomas Jefferson مشتاق oenophile. حروف هفتم.J بودند اچ به سمت بطری.

1784 Château d’Yquem

شیرین شراب سفید ساخته شده از semillon یک بطری از آن نیز به حراج در حراج کریستی به فروش می رسد و برای 100.000 دلار است. شبیه به سال 1787 Château Lafite این حروف هفتم.J بودند اچ به شیشه بطری را نشان می دهد که آن را بیش از حد پس احتمالا متعلق به توماس جفرسون.

1951 Penfolds گرنگ هرمیتگ

قرار دادن استرالیا شيراز بر روی نقشه یک بطری از این خوب دم در حراج فروخته شد در ملبورن برای 40,000 دلار است. حداکثر شوبرت بود نابغه پشت این شراب اگر چه او تا به حال برخی از مشکل در پیروزی بر نفس خود سخت به لطفا به کارفرما.

1947 Cheval Blanc

به طور منظم 750 میلی لیتر بطری از این شراب فروخته شد در Vinfolio سان فرانسیسکو در ماه جولای سال 2006 برای نزدیک به 34000 دلار است. Cheval Blanc متعلق به سنت Emilion و مستغلات شامل Cabernet فرانک انگور که در حال دشوار به کشت. خوشبختانه در سال 1947 بود گرم و خشک و شرایط ایده آل برای این نوع از انگور.

[1945ChâteauMoutons-روچیلد

در حراج کریستی در لس آنجلس یک بطری از این شراب فروخته شده حدود 29,000 دلار است. این شراب بود و معروف اعلام کرد یک “شکوه لقمه’ و در سال 1945 بود که لقب یکی از بهترین, در سال های تا کنون.

این سوال واضح است که خرید شراب در قیمت است و به همین دلیل است. برای برخی از, آن است که صرفا سرمایه گذاری برای دیگران چشایی اما برای برخی از جدید میلیونرهای زمان ما, قادر به باز کردن یک مگنوم شراب به ارزش شش چهره است تنها به تحت تاثیر قرار دادن خود و همراهان.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment