بالا 5 جاذبه برای دیدن در دبی

[ad_1]

دبی یکی از محبوب ترین شهرستانها در امارات متحده عربی. آن را در سراسر جهان شناخته شده برای آن دیدنی و جذاب, جاذبه های مانند برج خلیفه و دبی کریک. اگر شما به فکر رفتن به یک سفر به دبی, ما نشان می دهد که شما بروید ببینید زیر جاذبه بالا. به عنوان خوانده شده.

1. برج خلیفه

دبی آن شناخته شده است بزرگترین مراکز و بلندترین ساختمان مانند برج خلیفه. این ساختمان امکانات سریعترین آسانسور در این سیاره است. شما را در رسیدن به بالا در چند ثانیه. اگر شما یک قلب ضعیف نیست برای آن بروید. اما اگر شما خود را ساخت و شجاعت شما باید نمایش های دیدنی و جذاب را ببینید. اگر شما عاشق عکاسی و شما می توانید نفس-گرفتن عکس از شهر در بالای ساختار.

2. دبی کریک

هنگامی که شما لذت می برد زمان خود را در بالای برج خلیفه, شما باید برای رفتن به یک سوار ابرا در (مورد علاقه من) دبی کریک. در سمت جنوب شما می توانید استخدام یک مسقف قایق از محبوب ترین فرز دبی, Abra ایستگاه. سپس شما می توانید لذت بردن از سوار شدن تا غروب آفتاب.

چشمان خود را و قایق شما را در 60s. از طرف دیگر شما باید آزادی برای بازدید از ادویه السوق که یکی از زیبا ترین بازارهای دبی. بیش از وجود دارد شما می توانید خرید برخی از کندر.

3. شیخ محمد, مرکز فرهنگی درک

آیا شما می خواهید به دانستن در مورد اسلام ، آیا شما هم از ترس به سوال در مورد این کارش ؟ اگر پس این شانس خود را برای درخواست به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید در مورد اسلام. این محل برای شما ایده آل است اگر شما می خواهید به یک فرهنگی را تجربه کنند. این مرکز را تغییر دهید دیدگاه شما در مورد اسلام و به شما یک بینش تازه به این دین صلح است.

برای صبحانه یا ناهار سنتی اماراتی آشپزی انتخاب ایده آل است. متناوبا, شما می توانید انتخاب کردن برای یک بار از شتر شکلات. اگر شما به اندازه کافی جسورانه شما می توانید با رفتن بر روی پشت بام به منظور لذت بردن از این منظره.

4. پارک های عمومی

هر چند در دبی شناخته شده نیست برای پارک های آن شما می توانید پیدا کردن مقدار زیادی از سبز تمیز آرام و زیبا پارک بیش از وجود دارد. همه شما باید انجام دهید این است که پرداخت مقدار کمی از هزینه ورود و شما می توانید ببینید پاکستان Filpino عربی و اروپایی خانواده باید یک زمان بزرگ است. مثلا صفا پارک است که گسترش بیش از مساحت 150 هکتار و امکانات تپه ها و آبشارها و چمن.

5. راوی

راوی است که در لیست محبوب ترین رستوران ها در دبی. به طور معمول آن را teaming با مشتریان از سراسر جهان است. شما را پیدا خواهد کرد هر سفره پر افاده پیشخدمت و یا شراب لیست. شما می توانید لذت بردن از خوشمزه کاری آماده پاکستان کارکنان. برای تحت 100dhs کل خانواده می تواند بیش از وجود دارد.

بنابراین اگر شما در حال رفتن به دبی در این سال, مطمئن شوید که شما چک کردن این 5 جاذبه است. شما باید یک زمان بزرگ اگر شما در حال رفتن وجود دارد با خانواده یا دوستان است. امیدوارم شما هم بزرگ است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment