بالا 4 محبوب ترین بدون درد مو حذف گزینه

[ad_1]

“No pain, no gain!” شرط می بندم شما شنیده ام این هزار بار, به ویژه هنگامی که کسی تلاش برای حذف موهای ناخواسته. مو به طور طبیعی رشد می کند در سراسر بدن می شود و بسیار قابل توجه در دوران بلوغ است. به طور معمول رشد می کند در ابرو زیر بغل و ناحیه تناسلی و صورت و شکم و پشت و قفسه سینه و پاها.

وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا مردم بیشتر زنان می خواهید به حذف موهای ناخواسته خود. برخی از دلایل فرهنگی, مذهبی, پزشکی و جنسی. اما شایع ترین دلیل است برای زیبایی شناسی. این است که به دلیل افزایش محبوبیت لباس کوتاه که در معرض این قسمت بدن که در آن مو است که معمولا یافت می شود. قطعا, بی مو پوست به نظر می رسد شسته و رفته و بیش از حد نرم و صاف.

وجود دارد راه های مختلف برای حذف موهای ناخواسته با این حال بسیاری از آنها بسیار دردناک است. Plucking, نخ, اپیلاسیون, شایع ترین روش اما مشکل این است که آنها دردناک ترین راه از بین بردن موهای ناخواسته. از سوی دیگر هنوز هم وجود دارد راه هایی برای رسیدن به همان نتیجه بدون اشک.

تراش

اصلاح رایج ترین راه از بین بردن مو است. این درد راحت و ارزان است. اگر چه این ترین موقت روش آن را به عنوان تنها کاهش مو ، رشد مو در یک یا دو روز و نیاز به اصلاح دوباره آن را.

بر خلاف آنچه اکثر مردم بر این باورند, تراش را ندارد شفت مو رشد می کند ضخیم تر یا تیره تر است. با این وجود چون مو بود فقط قطع در سطح پوست مو گرد به جای داشتن طبیعی نوک اشاره کرد.

این مهم است که توجه داشته باشید که باید اصلاح شود, اصلاح, کرم, شامپو بدن و صابون یا حتی آب برای جلوگیری از تیغ از کبودی پوست است. گذشته از آن, پس از تراشیدن کرم و یا لوسیون همچنین می تواند استفاده شود.

Depilatories

Depilatories شیمیایی هستند پاک مو معمولا در بر داشت در کرم و اسپری و لوسیون. اوراق قرضه از کراتین یک پروتئین موجود در مو در حال حل شده با کلسیم یا سدیم تیوگلیکولات است که شامل در Depilatories.

کرم و لوسیون یا اسپری حاوی depilatories به سادگی به پوست اعمال می شود. اجازه آن نشستن برای حدود 10 دقیقه است. سپس آن را شسته با آب گرم و مو حذف خواهد شد همراه با آن است.

سفید

سفید است که در واقع یک روش حذف مو. از سوی دیگر این روش است که باعث می شود مو کمتر قابل مشاهده است. این بهتر است برای موهای که به نظر می رسد نازک و در عین حال قابل توجه به دلیل تیره رنگ.

زردچوبه رب

زردچوبه است که معمولا در آسیا یافت می شود و عمدتا در هند. این یک ادویه محبوب مورد استفاده توسط سرخپوستان در آشپزی و به عنوان داروی گیاهی برای کاهش سرفه و آسم و آرتروز و کلسترول و علائم کم خونی است. زردچوبه نیز به ویژه توسط زنان هند به عنوان جایگزین های طبیعی برای مقاصد لوازم آرایشی و بهداشتی.

گذشته از آن Tumeric رب نیز استفاده می شود برای روشن کردن و پوسته پوسته شدن پوست, اما شایع ترین استفاده از زردچوبه است که حذف بیش از حد مو است. زردچوبه بسیار امن برای استفاده و در واقع زنان در هند استفاده از آن در نوزادان تازه متولد شده. برای هند نوزادانی که متولد می شوند با بیش از حد مو و مادران آنها معمولا rub زردچوبه بر روی آنها برای از بین بردن موهای ناخواسته. این انجام شده است برای یک کودک به عنوان جوان به عنوان 1 ماه.

این روش طول می کشد یک زن و شوهر از ماه قبل از آن را کاملا حذف مو. بنابراین بهتر است به استفاده از روش های دیگر تا زمانی که در این مورد نظر بدن تبدیل به بی مو.

پودر زردچوبه ممکن است لکه پوست خود را پس آن بهتر است برای پیدا کردن kasturi haldi یا kasturi manjal این سبک رنگ در مقایسه با به طور منظم زردچوبه. اگر فندک زردچوبه در دسترس نیست, لکه شاید حذف از طریق استفاده از شیر است. فقط شیب یک لیف حمام و یا یک توپ پنبه را به شیر و مالیدن آن بر روی رنگ پوست است.

هیچ زن و یا مرد از موهای ناخواسته برای آن در نظر گرفته شده است به عنوان ناخوشایند به دنبال. از طریق سال های حذف مو روش به طور معمول برای بهداشت دلایل اما امروز از آن است که عمدتا برای مقاصد زیبایی. وجود دارد راه های مختلف برای حذف موهای ناخواسته. روش که در بالا ذکر شد ساده ترین و راحت ترین روش حذف مو بدون شکستگی و درد.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment