بازدید پتنا – این Mauryan پایتخت هند باستان

[ad_1]

پتنا یک شهر باستانی است که واقعا دلربا با آن ترکیب قدیمی و جدید و افسانه فرهنگ است. سه رودخانه مقدس Ganga, سنگ و Poonpun جریان از طریق این شهرستان است که به گذشته با شکوه. امروز این تبدیل به یک شهر شلوغ و پر از زندگی هر چند آن میراث سلطنتی صحبت می کند از زمانی که بزرگترین امپراتوران کشور مانند گوپتا Maurya و آشوکا راه می رفت در سرزمین های آن است. دوستداران تاریخ را پیدا خواهد کرد این محل یک گنج به عشق ورزیدن و پناهگاه از گردشگری فرهنگی.

اگر شما می خواهید برای کشف مکان های تاریخی پتنا شما می توانید رسیدن به محل با قطار یا پرواز. وجود داخلی فرودگاه در شهر که متصل به شهر بزرگ هند است. نیز وجود دارد به آن متصل است توسط قطار از راه دور با شهرهای بزرگ این کشور است. بنابراین رسیدن به پتنا نسبتا آسان است. اگر شما می خواهید برای رسیدن به از طریق جاده و سپس ملی بزرگراه 30, 31 و 19 پاس را از طریق شهرستان و آن را آسان تر برای دسترسی به.

پتنا است که نه تنها یک مکان تاریخی بلکه یک مذهبی محل و 10 سیک گورو Guru Gobind Singh اینجا متولد شد. هار Mandir صاحب خود را محل تولد یکی از اماکن مقدس سیک. موزه وجود دارد در پتنا که دارای بیش از 50 ، 000 اشیاء نادر. این مجسمه زیبا از Yakshani و مقدس یادگار تابوت مقدس خاکستر بودا خداوند هستند جذب امکانات در این موزه است.

وجود دارد یک باغ وحش در پتنا شناخته شده به عنوان Sanjay Gandhi گیاه شناسی و باغ وحش. این پل که متصل پتنا و هجیپور به نام مهاتما گاندی Setu یکی از مکان های بازدید. Padri هاولی, گاندی, موزه, Vaishali گنبد و بودا پارک یادبود برخی از دیگر جاذبه های اطراف.

شما می توانید لذت بردن از بسیاری از سرگرم کننده هنگامی که در پتنا مانند گرفتن یک قایق سواری در گنگ نزدیک گاندی Ghat, بازی گلف در پتنا باشگاه گلف داشتن شام در رستوران گردان و بازدید از Vaishali Ashokan ستون و کالی معبد در پتنا پردیس دانشگاه. این رستوران گردان واقع در طبقه 18 از Biscomaun Bhavan نزدیک گاندی میدان. در آن طول می کشد حدود یک ساعت برای یک انقلاب و شما می توانید نشستن بر روی آن و نمایش در این شهرستان در کل.

رستوران ها در پونا به شما ارائه برخی از خوشمزه غذاهای محلی مانند Litti چوخا تالاواری, Tikki چات, Anarsa, Dahi Chura Chini, Tilkut Khaja و Makhana ، برخی از خوب ها و رستوران ها واقع در Mauryalok پیچیده و خسته کننده جاده ها است. پتنا نیز معروف برای آن انواع شیرینی و بسیاری از محبوب شیرین سرو در شهرستان. نه تمام رستوران در اینجا باید بار متصل شده به آن است. خرج کردن Balluchi رستوران و نوار واقع در گردان کف Biscomaun بهون در گاندی Maidhan.

هتل پتنا همیشه این را به عنوان یکی از گسترش شهرکهای صنعتی. بنابراین شما باید به کتاب هتل ها به خوبی در پیشبرد برای جلوگیری از آخرین لحظه نا امیدی. اگر شما مراجعه کنید به پتنا راهنمای سفر و سپس شما می دانید حق انتخاب پتنا رستوران ها و پتنا هتل ها.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment