این للا Kempinski در Gurgaon دهلی نو

[ad_1]

گردشگران شده اند عجله به هند کشیده شده توسط تضمین مقدس غنی سازی. امروزه یک نوع تازه اکسپلورر را به خود جلب معصوم جدید هند کشیده شده توسط جوانه زدن اهمیت در صحنه بین المللی است. به عنوان یک اثر دهلی نو پایتخت است که میزبان گردشگران به دنبال افزایش و در همه شکل آن است. راه ایده آل خود را درباره قطع در هند حتی بیشتر رضایت بخش است در ما راحت و لوکس هتل در Gurgaon.

موقعیت خوبی در آن شورای ملی مقاومت منطقه هستند للا Kempinski Gurgaon دهلی نو (شورای ملی مقاومت) و للا خوابگاه Kempinski گورگان که حمل حق بیمه برای زندگی و تجارت مسافران به هند است. آنها به خوبی در درون یک درایو از سرمایه است. ارائه 322 فوق العاده بزرگ اتاق و سوئیت و حدود 90 سرویس آپارتمان ها در آن منظور این محیط که در آن شما خواهد شد کشف ایده آل ماندن جایگزین, بدون توجه به آنچه خواهد بود که دوره خود را درباره قطع.

محل اقامت

حتی به عنوان هند به سرعت راه پیمایی در جهت بین المللی شهرت سرخپوستان هنوز هم احترام خود را به خوبی شناخته شده گمرک خوش برخورد گرمی و سخاوت. اگر ما نگاهی به اتاق اکثریت تحسین لوکس هتل در دهلی للا Kempinski گورگان و به شما اطلاع می دهد که حتی یک هتل معاصر ارائه می کنند زمان افتخار آداب و رسوم مدرن و چرخش. تمام اتاق ها و سوئیت ها ادم تنومند و بدقواره اندازه و ارائه یک انتخاب میان دو و پادشاه به اندازه تخت. اتاق ها نیز دارای اندازه بزرگ متصل washrooms به اندازه کافی با نور روز بزرگ وان دوش باران و تقسیم حمام و همچنین به عنوان فوق العاده چوبی کفپوش الگو. هر اتاق و سوئیت می آید در اتاق IP تجهیزات که لینک از قدرت اینترنت به شما اجازه در تماس با گروه اجتماعی به سرعت و بدون هزینه است. دسته بندی های مختلف از اتاق که در حال راه اندازی در این هتل لوکس اتاق فوق العاده لوکس اتاق ایوان اتاق, اجرایی اتاق لوکس و سوئیت پانوراما suite مجموعه ریاست جمهوری و غیره

این باشگاه سلطنتی

این باشگاه سلطنتی در للا Kempinski گورگان است یک مکان منحصر به فرد برای سرگرم کردن مهمانان و آن را بیش از فقط یک هتل”. این محل که در آن حساس مسافران آمده بعد از یک روز پر استرس کاری به جوانی از سر گرفتن آنها.

ناهار خوری

این للا Kempinski Gurgaon را کافی طیف وسیعی از تجارب ناهار خوری در Gurgaon برای جشن به ناهار خوردن با هندی به غذاهای ایتالیایی. ویژه رستوران ها که ارائه غذا در اینجا طیف سرو غذاهای بین المللی, Diya, شناخته شده برای نمونه هند طعم Zanotta معروف ایتالیایی غذاهای نوار مرزی با طیف گسترده ای از سبز. ناهار خوری تسهیلات نیز در دسترس در داخل اتاق برای راحتی مهمانان

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment