این باران خوب غذایی در دهلی نو!

[ad_1]

آن است که به درستی گفت که انواع ادویه از زندگی است. در کشوری مثل هند می توان پیدا کنید کافی تنوع در مواد غذایی مختلف تخصص. از شمال به جنوب و شرق به غرب هند غنی با کشاورزی است که منجر به سبزتر هند است. این یکی از دلایلی است که چرا هندی ها بزرگ زمان foodies. ممکن است آن را رویال Rajsthani thali سنگین و چاشنی پنجابی یا غذاهای معتبر حیدرآباد biryanis ما می توانید تمام انواع مواد غذایی انواع در هند. اما از چند سال گذشته ما می توانید ببینید که در رستوران در حال حاضر یک منوی نه تنها غذای هندی اما به عنوان به خوبی به عنوان یک منو برای کسانی که می خواهم به سعی کنید از, تایلندی, چینی, ایتالیایی, مکزیکی آمریکایی و غذاهای. امروز من یک کمی چیزهای بی اهمیت در برخی از بهترین و رستوران ها در دهلی نو.

برای شروع با چینی رستوران سپس وزوز Punjabi باغ آخ! چین و Noottee Resto و سالن در حال مصرف منجر شود. وزوز Punjabi باغ نه تنها متخصص در زبان چینی است اما کافی انواع دیگر منو مانند شمال هند, تایلندی, لبنان, ایتالیایی, مکزیکی, اسیایی, قاره, Mediterranian و غذاهای. Yo! چین است که گفته می شود هند اولین و بزرگترین زنجیره ای است که در خدمت معتبر چینی منو در احساس بین المللی محیط در رستوران خود را. Noottee Resto و سالن Rajouri باغ نیز یک انتخاب مناسب است سعی کنید از یک استاندارد بالا در غذاهای چینی. یک زن و شوهر از دیگر رستوران های چینی در حال Bikanervala خرج کردن از ادویه چکش باشگاه و سالن و فقط باگت.

به دنبال به جلو به غذاهای ایتالیایی و رستوران ها مانند گراب, خانه, آسمان, بار و تراس باغ سالن و Resto نوار انتخاب آسان بیش از بقیه است. گراب خانه است که به خوبی شناخته شده برای آن طراحی معماری و انواع غنی در منو. آنها یک کافه در طبقه همکف یک رستوران در طبقه اول و یک سالن در دوم. آسمان بار است که یک جایگزین خوب برای داشتن یک وعده غذایی خوشمزه ایتالیایی. همراه با آشپزی آنها نیز موسیقی زنده و بار, خدمات ساخته شده در دسترس را به مشتریان خود. تراس باغ سالن و Resto بار نیز یک رستوران بسیار خوب است که باید سعی کنید. برخی از رستوران های دیگر مانند سلطنتی و ادویه و زرد بزرگ درب و Sakley کوه کافه نیز ارزش امتحان کنید.

برای مواد غذایی مکزیکی بدون شک Zamossa Fusion سالن و Garage Inc است که باید ببینید. Zamossa یکی دیگر از رستوران است که یک روش غیر معمول برای فضای داخلی آن است. داخلی به شما احساس ورود به یک دیسکو از 1980s فیلم. غذا در اینجا شگفت انگیزی است که سلیقه و حتی خوشمزه تر با موسیقی زنده و طیف وسیعی از درخشان کوکتل و نوشیدنی های دیگر. فیوژن سالن دارای درجه یک به پایان برسد به فضای داخلی آن است در حالی که سرویس غذا در اینجا بسیار عالی است. Garage Inc. یکی دیگر از رستوران خوب است که در خدمت ایتالیایی خوشمزه منو.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment