ایتالیایی در سفر: سورنتو

[ad_1]

یک نسیم از دریا بود نوازشگر صورت من. هوا گرم بود. آن را لذت بخش خفیف ، از دور زل زده در جهت آرام حاکم ناپولی: این Vesuvius. Neapolitans باید زندگی خود را تحت مسالمت آمیز حکومت از سال 1944. هنوز آن نشده اند که در راه است. که جذاب آتشفشان شده است مسئول ویرانی و نابودی است. پلینی رومی شاعر بازگو آخرین لحظات پمپی در نامه ای به دوست خود تاسیتوس – در آن نفس گیر است.

من جرعه جرعه تازه Tassoni. نوشیدن بیش از حد اغلب نادیده گرفته شده در خارج از ایتالیا. این یک طراوت شیرین شربت ساخته شده از کدرو (زرد بالنگ میوه) کامل غذا اگر زوج با زیتون سبز.

نشسته بودم روی تراس از Grand Hotel Excelsior ویکتوریا. تاریخی, هتل, عمل از سال 1834. هتل نشسته بر روی یک صخره در لبه سورنتو. آن را در زمان بسیار کمی برای به سقوط در عشق با نمایش خیره کننده خود منزوی باغ و frescoed رستوران. قبل از من می دانستم که آن را برای اولین بار چک را به کتاب که محل برگزاری عروسی ما امضا شده بود.

همسر من وجود دارد در کنار من تند بر روی یک تکه کاغذ. به عنوان من تحسین دریا من ضربه بسیار ویژگی های پرسش “چه در مورد گل ؟ و چه نوع صندلی باید استفاده می کنیم ؟ آنچه منوی’?” پاسخ من بودند بسیار عمیق و متفکرانه “هر آنچه شما می خواهید عشق من” و من نگه داشته و خیره شدن به دریا.

در این مرکز که منظره تراس احاطه شده توسط رومی مجسمه های کوچک بود ، این ورودی سریع سوار آسانسور از هتل به دریا. سورنتو واقعا باید سواحل است. آنچه آنها را به جای آنچه به آنها تماس بگیرید ساحل موسسات. حمام آفتاب, سیستم عامل را با لمس Italianism. برای روز شما می توانید اجاره کابین خود را پادشاه اندازه تخت خورشید و یا برای استراحت مبل خود را. شما می توانید دسترسی به دریا از طریق حلق آویز نردبان قرار داده شده در اطراف استقرار. وقتی که کمی tingly احساس بازدید معده خود را در رستوران – کنار دریا – شما می توانید لذت بردن از بهترین غذاهای دریایی مدیترانه. همسر من لذت بردم موزارلا دی Bufala – او در حال حاضر در دام آن – من تا به حال خوشمزه fresella. آن است که یک نان است که در فر قرار داده و دو بار به منظور خشک کردن آن. سپس آن را در آب خیس. به عنوان نان نرم کردن آن از آب حذف می شود. که در آن نقطه شما می توانید آن را با گوجه فرنگی, شور, آنچوی ریحان. لمس نهایی است به اضافه کردن برخی از روغن زیتون و کار انجام شده است. این یک متعالی و نور ناهار برای یک روز در ساحل. اگر شما تا کنون در سررنتو یا ناپولی, من به شما التماس به شما خواهد شد با تشکر از من برای آن است.

به عنوان یک کودک من استفاده می شود به عشق به صرف زمان در این موسسات است. کل تجربه به یاد فیلم رسوایی در سررنتو با سوفیا لورن و Vittorio de Sica.

پس از چرت زدن بعد از ظهر – آمریکایی من, همسرم به طور کامل در آغوش بعد از ظهر چرت زدن امر – و برخی از قهوه مایل بسرخ بالا تا آن زمان به ترک. ما در زمان یک پله به بالای صخره. ما به پایان رسید تا در Villa Comunale (این پارک). در ورودی ویلا شما می توانید پیدا کردن زیبا کلیسای سن فرانچسکو. پیش رو شما می توانید ببینید کل خلیج ناپل. ما نشسته در نوار کوچک در ویلا و به درخواست همسر من, ما لذت غذا – پس از آن همسر من تا به حال به طور کامل در آغوش ایتالیایی عادات. من تا به حال یک Tassoni – من شراب خواری در آن زمانی که من بازگشت به ناپولی – و من یک AperolSpritz. آن را در اواخر بعد از ظهر, بنابراین ما تصمیم به رفتن برای پیاده روی قبل از شام.

مرکز شهرستان است که هنوز هم مرتب مثل یک یونانی-رومی شهر. در مرکز اصلی میدان پیازا Tasso وجود دارد یک کافه کوچک که در آن یکی می تواند لذت بردن از غذا و یا یک بستنی. مطمئن شوید که شما دریافت یک بستنی زمانی که شما خارج وجود دارد. فراموش نکنید که در مورد مناسب خود برنامه آن را به ارزش آن است. ما در زمان یک قدم زدن از طریق خیابان های باریک. دیوارهای مغازه ها بودند تزئین شده با لیمو. آیا نمی شود فریب خورده آنها واقعی هستند. این Penisola Sorrentina مشهور است برای آن عظیم لیمو و لیمو محصولات مانند لیمو صابون limoncello و برای آن رنگارنگ و سرامیک مقالات – همه دست ساخته شده البته.

به شب نزدیک من و همسرم از آنچه که ما انجام بهترین: شراب و ناهار خوردن. برای ما شب ما را انتخاب Ristorante il Buco. واقع در بخش قدیمی شهر را از طریق یک خیابان که منجر به پورت. فضای داخلی آن یادآوری از یک طاق با یک لمس عاشقانه. روشنایی کامل بود و وجود فضای کافی میان هر یک از جدول برای لذت بردن از گفتگو با شریک زندگی خود را. رستوران در لندن و نیویورک باید عادت به گرفتن فضای شخصی خود را دور. نه در ایل Buco. در طول شب ما لذت می برد degustazione (مزه منو) از غذاهای مختلف. غذاهای تصفیه شده خدمات عالی است. مواد غذایی همراه با تصفیه گرکو دی Tufo. من به پایان رسید تا شب با من سر بر روی میز و به سختی قادر به نفس کشیدن. هنوز آن همه ارزش آن.

چارلز دیکنز John Keats و جورج بایرون هنگامی که راه می رفت خیابان های این شهر کوچک است. مانند بسیاری دیگر قبل و بعد از آنها سقوط در عشق با آن روح مردم آن را مواد غذایی خود را و آن نمایش خیره کننده. به عنوان برای همسرم و خودم ما به پایان رسید تا گرفتن ازدواج وجود دارد. وجود دارد نمی توانست به مکانی بهتر برای جشن عشق ما. من همیشه دوست داشتم صرف وقت در سررنتو در حال حاضر من می توانید به اشتراک بگذارید که با همسرم. پس از همه, سورنتو است که شما یک بار ببینید. در ارنستو De Curtis معروف Torna a Surrient ما نقل مکان کرد و به مقصد بعدی ما: شهر ابدی.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment