انواع بطری بازکن و شراب افتتاحیه و نحوه استفاده از آنها

[ad_1]

وقتی که من اولین بار شروع به نوشتن این مقاله, من تا به حال یک لیست کوچک از انواع بطری بازکن اما من فراموش کرده بودم همه مبهم انواع بنابراین لیست رشد بسیار بزرگتر است. من تصمیم گرفتم برای شروع با سه محبوب ترین مانند پیشخدمت Corkscrews بال Corkscrews و اهرم نوع شراب باز کن. من می دانم که هر کس حق دارد آشنا با این. اولین چیزی که به حذف فویل از بالای بطری را قبل از استفاده از هر بطری بازکن آن باعث می شود همه چیز آسان تر و آن را به نظر می رسد خیلی بهتر است.

این پیشخدمت بطری بازکن محبوب ترین و مورد استفاده در بسیاری از رستوران ها. من خواندن برخی از مقالات است که می گویند پیشخدمت بطری بازکن دشوار است به استفاده از, اما من موافق نیستم. به استفاده از یک پیشخدمت بطری بازکن شروع نقطه از پیچ در مرکز چوب پنبه و به سادگی پیچ و تاب و پیچ راست پایین به چوب پنبه تا آخرین منحنی پیچ نفوذ چوب پنبه محل بریده اهرم بر لب از بطری و سپس بالا بردن تحمل و چوب پنبه حذف شده است. هنگامی که شما برای باز کردن چند بطری از آن خواهد شد مانند دوچرخه سواری است. آنها بسیار قابل اعتماد هستند و عملا برای همیشه لطفا برای آخرین. اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتر در گارسون corkscrews ببینید من مقاله “پیشخدمت Corkscrews سبک – آنهایی که برای شما مناسب”.

این بالدار بطری بازکن نیز یک نوع محبوب با این بطری بازکن شما نیاز به تراز پیچ با مرکز چوب پنبه به عنوان شما را با پیشخدمت بطری بازکن سپس پیچ و تاب تمام بطری بازکن (با بال کردن) تا بطری نشسته خیط و پیت کردن در بطری بازکن پایین. به سادگی با فشار هر دو بال را پایین و چوب پنبه حذف خواهد شد.

این اهرم (خرگوش یا screwpull) شراب بازکن یکی از ساده ترین به کار گیرند. اولین چیزی که شما انجام دهید این است که با بالا بردن اهرم محل درب بازکن بطری و فشار دستگیره (گوش) بعد با فشار اهرم پایین آن درج پیچ به چوب پنبه در نهایت زمانی که شما در بالا بردن اهرم کردن چوب پنبه را می توان به راحتی حذف شده است. برای حذف کردن چوب پنبه از بطری بازکن اول پایین اهرم تا چوب پنبه است که بازگشت به موقعیت پایین تر و سپس فشار دستگیره و بالا بردن اهرم و چوب پنبه باید سقوط. اگر این انتخاب شما خرید یکی از با کیفیت بالا آن را به آخرین طولانی تر و بهتر کار می کنند.

پیچ و تاب و کشش بطری بازکن آسان برای استفاده است. به سادگی جای بطری بازکن بیش دهان از بطری و پیچ و تاب اداره کند. پیچ نفوذ چوب پنبه و هنگامی که کف آن از چوب پنبه را استخراج و به عنوان شما به طور مداوم در پیچ و تاب اداره کند.

این T-دسته بطری بازکن یک طراحی ساده که در تاریخ به 1800. پیچ پیچ خورده است به چوب پنبه همانطور که قبلا توضیح داده شده اما پس از آن به طور کامل قرار داده شده شما صرفا در T-رسیدگی به حذف چوب پنبه است که آسان تر است که آن را برای تلفن های موبایل. شما نیاز به برخی از قدرت بازو. این یکی ارزان قیمت اما بسیار محبوب است. بسیاری از wineries قرار دادن آرم خود را در آن به آنها را دور. به خوبی از طریق در یک سبد پیک نیک در مورد شما را فراموش کرده ام را به یکی از مورد علاقه خود اما نه چیزی شما را به صورت منظم استفاده کنید.

دو چنگک صاف کردن پیچ و تاب و ندارد اما پیچ های مختلف با طول شاخک های کشویی که بین چوب پنبه و بطری. شما نیاز به تکان دادن این ابزار به عنوان شما در حال قرار دادن آن را به بطری. پس از آن به طور کامل قرار داده شده شما نیاز به جلو و T-رسیدگی در حالی که تبدیل این ابزار به منظور حذف چوب پنبه. آن را روی حیله و تزویر همیشه از من رنده شده یک بطری با استفاده از یکی از من اجتناب از آنها. آنها ارزان هستند و همچنین گاهی اوقات به عنوان یک هدیه برای wineries.

چند هدف Corkscrews حذف شراب با چوب پنبه بستن, شامپاین, با چوب پنبه بستن درب بطری پیچ و تاپ. این نگاه عجیب و غریب اما, اگر شما می خواهید یک ابزار است که آن را تمام می کند این است که بلیط. این افتتاحیه با استفاده از همان روش به عنوان پیشخدمت بطری بازکن.

پمپ هوا سبک بطری بازکن یک سوزن به شما فشار به چوب پنبه به جای پیچ و آن را به یک سیلندر پمپ هل که هوا از طریق سوزن به درون بطری باعث چوب پنبه به پاپ. من تا به حال یکی از آن کار می کرد در حالی که برای, اما نه واقعی و قابل اعتماد است.

چوب پنبه میآید (Co2) بسیار بهبود یافته نسخه از پمپ هوا و آن را تا دریافت پاسخ خوب است. این آثار طبیعی یا مصنوعی با چوب پنبه بستن. هیچ دست پمپاژ مورد نیاز با این Co2 کارتریج و خوب به دنبال طراحی, اما شما نیاز به منظور اضافی کارتریج را در دست دارند.

برق Corkscrews محبوب تر شدن هستند و آنها با یک شارژ ایستاده اما آنها توصیه نمی با استفاده از آنها با مصنوعی, با چوب پنبه بستن. فقط یک دکمه را فشار دهید برای قرار دادن پیچ و حذف چوب پنبه سپس با فشار یک دکمه برای خارج کردن آن از پیچ. این کار بسیار ساده تر است.

Uncorking ماشین آلات (شمارنده و یا دیواری) طراحی شده برای بالا و حجم آنها واقعا نگاه خوب در یک انبار شراب. گران است و شاید بیش از این بالا به طور متوسط برای شراب آبخوری اما آنها به خوبی کار می کنند. این آسان به استفاده از اما آن را هنوز هم نیاز به 2 دست یکی برای نگهداری بطری و دیگر به کشیدن اهرم که حذف چوب پنبه از بطری و ejects حذف شده چوب پنبه از پیچ همه در یک حرکت. برای کسب اطلاعات بیشتر در uncorking ماشین آلات رجوع کنید به مقاله من “Uncorking ماشین آلات – آنها ارزش پول؟”

گذشته از تخصص corkscrews مانند برج حوت چند اهرم در بطری بازکن (ماهی شکل), Winemaster یا ماکت, عتیقه, قدیمی, سبک corkscrews که در مورد آن را پوشش می دهد.

به عنوان شما می توانید ببینید وجود دارد مقدار زیادی برای انتخاب برخی حتی خارج کردن چوب پنبه پس از آن حذف شده است اما دیگر نیاز شما را به صورت دستی حذف چوب پنبه از پیچ. من انواع مختلف corkscrews اما از زمانی که من با استفاده از یک پیشخدمت بطری بازکن اما این فقط من اولویت است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment