انتخاب عالی رفت و آمد مکرر در نزدیکی دهلی شورای ملی مقاومت برای تعطیلات به یاد ماندنی

[ad_1]

آیا شما به دنبال سفر در اطراف دهلی نو و یا شورای ملی مقاومت و یا برخی از مناطق مجاور? پس از آن “Omerus” گروه یک مکان عالی برای کتاب فوق العاده رفت و آمد مکرر به راحت و لوکس تجربه با تمام معیارهای واجد شرایط برای یک جوهر زندگی است. آن را ارائه می دهد لوکس رفت و آمد مکرر راه حل برای خصوصی احساس می کنم به عنوان به خوبی به عنوان یک کسب و کار و یا یک شرکت ،

ایجاد یک کامل مهمان نواز محیط زیست برای مشتریان است که اولین و مهمترین وظیفه کارشناسان در این رفت و آمد مکرر منحصر به فرد تا هستند. رفت و آمد مکرر می آید مجهز به برخی از آخرین ابزارها و ویژگی های مورد نظر مشتریان است که آنها را در خانه احساس راحتی کنید و در آسمان هفتم در همان زمان. یا آن است که در مورد ایجاد یک ارتباط نزدیک با طبیعت مادر است یا تلاش برای تجربه محیط آرامش بخش آبگرم جلسات یوگا و یا قابل توجه سالن یا چند آشپزی رستوران باز, استخر شنا, شما غرق خواهد شد توسط ترتیبات ارائه شده در این قابل توجه رفت و آمد مکرر.

این کوربت Aditya توچال یکی دیگر از رفت و آمد مکرر محبوب با نزدیکی به پارک ملی کوربت است و به عنوان بهترین گزینه برای لذت بردن از تعطیلات انجام در حالی که با بهره گیری از شکوه و جلال طبیعت است. آن را به خوبی مبله با کلبه و امکانات مدرن است که ارائه یک مجموعه کامل برای تعطیلات به یاد ماندنی.

این Morni تپه ها بی عیب و نقص گزینه برای کسی که به جستجو برای ایستگاه تپه در حومه دهلی نو. این Morni هیل توچال که یکی از دوست داشتنی ترین استراحتگاه در منطقه فراهم می کند و یک نفس و یک محیط ایده آل برای هر عاشق طبیعت. این رفت و آمد مکرر است که فقط 45 کیلومتر از شهر زیبا, Chandigarh.

لذت تعطیلات عاری از آلودگی است رویای هر انسان. پاسخ به این Manali. این یک مقصد زیبا و طبیعت یادداشت Manali رفت و آمد مکرر ارائه می دهد طیف گسترده ای از گزینه های به تجربه بین المللی درمان با خرج کردن از فرهنگ هند و میراث فرهنگی.

Mussoorie یکی دیگر از مقصد توریستی محبوب در هند است که بسیاری در فروشگاه برای دوستداران طبیعت است. به تجربه زیبا و عجیب و غریب محیط Mussoorie لذت بردن از اقامت به عنوان لذت بخش به عنوان رنگین کمان در Surbee تفریحی Mussoorie. یک نمای کامل از بازی های معروف و بسیار زیبا در دامنه هیمالیا به راحتی می تواند لذت می برد از اتاق ویندوز از این دیدنی رفت و آمد مکرر.

اینها برخی از محبوب ترین استراحتگاه در نزدیکی دهلی نو است که معصوم برای ماندن با خانواده و یا شرکای کسب و کار با رزرو به راحتی در دسترس برای یک روز یا بیشتر.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment