اخلاقی ضرورت گیاه خواری

[ad_1]

لطفا مرا در تصور یک سیاره که در آن موارد زیر اتفاق می افتد – میلیاردها گربه ها و سگ های مطرح شده در شرایط ناخوشایند, کشته و سپس توسط انسان خورده. حالا تصور کنید که این سگ و گربه ها احساس درد به همان اندازه اگر نه بیشتر از انسان است که این سیاره دانشمندان نشان داده اند که چگونه خوردن آنها برای انسان مضر است و این روند رو به رشد و کشتن آنها است از بین بردن این سیاره زیست. لطفا یک لحظه به منعکس کننده این.

در حال حاضر من مطمئن هستم که تصویر من را رنگ آمیزی خواهد شد که نه نشسته حق با شما است. شما ممکن است زده شده با ظلم و ستم زباله یا با نفس گرفتن استکبار نمایش داده می شود. شما ممکن است احساس خشم و ترحم و یا نفرت. شما ممکن است تعجب که چگونه چنین امور بود اجازه, اجازه دهید به تنهایی ادامه خواهد داد.

مشکل این است که این سیاره وجود ندارد. هر سال حدود پنجاه میلیارد موجودات بی گناه هستند بردگی شکنجه و کشته شدند. آنها توسط انسان خورده و در نتیجه بهداشت ضعیف. سیاره ما زمین نابود شده است در این فرآیند است. قدرت زبان و اجتماعی روایت مانند فرهنگی و مذهبی سنت باعث شده است تا مردم به خصوص برخی از همنوعان ما مانند خوک و گاو به طور کامل مستحق زودرس و مرگ دردناک در حالی که در مورد دیگران مانند سگ ها و گربه ها به عنوان خانواده است. مردم استفاده می شود به این نمایش و پس از آن متحمل. به نظر می رسد که اورول معروف dystopian ماکسیم ” همه حیوانات برابرند اما بعضی ها برابر بیشتر از دیگران شامل بیشتر تحت اللفظی حقیقت است که معمولا درک.

در حال حاضر به عنوان عجیب و غریب و غیر طبیعی به عنوان ما به خوردن گوشت وضعیت من فکر می کنم آن است که به راحتی توضیح داد – برای هزاران سال مردم کشته شدند و خوردند دیگر حیوانات برای زنده ماندن. دو تا از بلوک های ساختمان ضروری زندگی بشر پروتئین و چربی اغلب سخت برای به دست آوردن از منابع گیاهی و کشتن یک حیوان بزرگ می تواند به حفظ یک خانواده و یا حتی یک جامعه برای برخی از زمان. این ساخته شده حس. سپس حدود ده هزار سال پیش بسیاری از مردم رد و بدل این “شکارچی جمع’ شیوه زندگی برای یک نسخه راحت تر از آن – کشاورزی یکی. این منطق نیز ساده است – چرا صرف در تمام طول روز در حال اجرا دور تلاش برای کشتن حیوانات با یک نیزه که گونه های خاصی می تواند رام و به راحتی کشته? مشکل این است که منطق گیر کرده در حالی که بسیاری از جهان تغییر کرده است.

ما در حال حاضر می دانم که از درک و شناخت حیوانات و در نتیجه ظرفیت خود را برای درد و رنج. صنعت کشاورزی و کشتار inflicts غیر قابل تصور روحی و جسمی درد به معنای واقعی کلمه میلیاردها موجودات است. آنها cooped, اخته, مارک, تجاوز و قتل. من مخالف هر کسی به توضیح دهید که چگونه در بسیاری از موارد این نیست که چه اتفاقی می افتد.

ما در حال حاضر می دانیم که آسیب خوردن بدن و ترشحات خود را به بدن انسان – دور از کمی افزایش احتمال حمله قلبی و سکته مغزی و سرطان و زوال عقل و ورم مفاصل و دیابت و چاقی است.

ما اکنون می دانیم آسیب است که این صنعت می کند به سیاره – وقفه در اکوسیستم در صورت غیر طبیعی بالا از گونه های تولد و نرخ مرگ و مازاد متان و بزرگ swathes از جنگل و زمینه بی ثمر ساخته شده توسط و بزرگ لوازم دانه مورد استفاده برای گاو کشاورزی. ما در حال حاضر می دانم که بسیاری. پس چرا ما هنوز زنده مانند حجر اجداد که هیچ ترهبار پایین جاده ؟

اگر هر انسانی بر روی زمین اتخاذ شیوه زندگی وگان فردا ما خواهد بود در یک وضعیت بهتر وجود دارد خواهد بود بسیار کمتر درد بسیار کمتر بیماری و بسیار کمتر سیاره آسیب به ذکر است بیشتر زمین های حاصلخیز و مقرون به صرفه تر روش از مواد غذایی رشد و توزیع مواد غذایی. مشکل است و من می دانم که این به این دلیل من نظر خودم تا زمانی که من بیست و پنج وگان شیوه زندگی است که به طور کلی دیده می شود به عنوان یکی از عجیب و غریب: ناسالم و محدود شده است. اما واقعیت این است که من امیدوارم که برخی از شما می دانم/می دانم مخالف دقیق مورد است. یک خرید ساده از کتاب 1000 دستور غذاهای وگان و یا ساده دیده بان روسیه امروز در مصاحبه با دکتر نیل بارنارد را نشان می دهد این.

من شده اند وگان برای نزدیک به دو سال در حال حاضر پس از یک ‘و’ سه ماه دوره گذار و به نظر من بهترین چیزی که من تا کنون انجام داده است. من وزن از دست رفته من باید انرژی بیشتر و من دیگر که بسیار دور است اما بسیار آزار دهنده صدا در پشت ذهن من به من گفتن که من بدن احساس نمی شود. من پیدا کردن آن را آسان برای پیدا کردن گیاهی جایگزین مانند سوسیس و کالباس و همبرگر پیدا کنم آن را آسان به دریافت وگان گزینه های در رستوران ها به ویژه در, هندی تایلندی و ایتالیایی مکان و من همیشه از آموزش های جدید و وعده های غذایی خوشمزه طبخ. برخی از خانه مورد علاقه های شما شامل نخود و شیر نارگیل کاری تند, کره بادام زمینی, نودل و برزیل خورش با موز و انبه. تا زمانی که شما نگه داشتن چشم در خود پروتئین (60 گرم در هر روز – منابع خوبی هستند و آجیل و توفو و flaxseeds) خود را از چربی (70 گرم – flapjacks شکلات تیره و شیر نارگیل) و B12 (0.0015 میلی گرم – سویا, شیر, marmite و مکمل ها) در هر روز می تواند تبدیل به زحمت وگان.

بنابراین در می آیند برادران و خواهران – نگاه به درون خود و خود را جستجو وجدان. آیا شما آماده برای اطاعت و اخلاق و اطاعت از طبیعت و کمک به جلو و پلاگین در صنعت نفرت انگیز که شما با اعتقاد به نافرمانی آنها در وهله اول ؟

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment