آیورودا ماساژ درمانی در هند – قسمت اول

[ad_1]

من آمده اند در حج به هند برای پیدا کردن اگر آن را ممکن است برای درمان تمام بیماری ها (کیلو بیش از حد/نوسان دارد اما به طور کلی فشار خون بالا/ کلسترول بالا و احتمالا بیشتر) در دو هفته.

من شنیده ام درباره طب آیورودا و نتایج عالی که برخی از مردم تجربه کرده اند بنابراین در اینجا من در سگرا رفت و آمد مکرر در ساحل Kovalam در کرالا انتظار من مشاوره با دکتر.

رفت و آمد مکرر است که جذاب به عنوان آن را به عنوان یک کار در حال پیشرفت است. ظاهرا این همه را با یک زن و شوهر از اتاق و سپس مالک ساخته شده است کمی بیشتر و به همین ترتیب تا زمانی که در اینجا از آن می ایستد امروز تقریبا به پایان رسید! در واقع یک استخر بزرگ به تازگی تکمیل شده است و همه که باقی می ماند این است که کاشی کاری آن است که انتظار به پایان خواهد رسید در طول اقامت ما. کارگران (و کارگر در واقع از آنجایی که من باور نمی کنم که چنین چیزی وجود دارد به عنوان یک زن کارگر ساختمان در کل هند) همه جا هستند و ظاهرا کار بیست و چهار ساعت در شیفت. آنها اجرا در سراسر با زخم حوله روی سر خود را که آنها متناسب با سبد شن به نکته بر روی جبهه جلوی خانه که در دست ساخت است. نیروی کار ارزان و ماشین آلات گران قیمت و پس از آن به شرح زیر است که این مقرون به صرفه ترین روش ساخت و ساز. اما آن است که قطعا آسان نیست در آفتاب ظهر!

ما اغلب صاحب رفت و آمد مکرر, جذاب, خنده دار و نوازش کن که این نزدیکی زندگی می کند و کسی که کارکنان به من بگویید فروتن به اندازه کافی برای انجام هر کار است که باید انجام شود. اگر یک بیمار است او خوش در ضربات گرفتن اتاق آماده همه توسط خود را برای تازه واردان است. به همین ترتیب او تنها بیش از حد خوشحال به عمل به عنوان یک پیشخدمت و یا کارکنان آشپزخانه عضو در رستوران هتل. او یکی از قابل توجه ترین مرد که قطعا سزاوار موفقیت بزرگ او.

ما شده اند با توجه به مجموعه دوست داشتنی با اتاق خواب های بزرگ, حمام با مادر در حمام, متفرقه/اتاق ناهار خوری و بالکن. همچنین شامل یک تلویزیون با کابل اتصال است که فقط به عنوان به خوبی به عنوان من درک Malayalum (زبان محلی) صفر است. ما یک نمایش فوق العاده از Kovalam ساحل و فانوس دریایی که می ایستد با افتخار بیش از آن.

روز دو و من برای اولین بار ملاقات با آیورودا دکتر (دکتر Jayahari). او جوان است و بسیار دوستانه و کاملا پرشور در مورد آیورودا. او صرف مقدار قابل توجهی از زمان رسم نمودار بر روی یک تکه کاغذ به عنوان او توضیح می دهد که تاریخ طب آیورودا به ما.

او برنده قلب من راست دور – از او می پرسد من در مورد فرآیندهای بدن که مدتهاست تمام شده است. من از او بپرسید آیا او فکر می کند من و او می گوید: سن بیست سال جوانتر از من واقعا هستم. چقدر خوب است که ؟ اگر فقط دوستان (و دشمنان) تا به حال شده است وجود دارد به آن را بشنوند! Drat!

او به پرسش من در مورد رویاهای من و آب و من ترجیح می دهم. این است که برای به دست آوردن من نوع بدن. می توان آن را یکی از سه نوع یا ترکیبی از این سه است. به نام doshas این نوع واتا پیتا (پرنده) و Kapha. من واتا/ Kapha dosha. پس Kapha چربی, من بیش از حد Kapha – برای قرار دادن آن را با صراحت.

وزن او از من و من طول می کشد فشار خون – آن است که بیش از 130 یا چیزی دیگر و سپس احساس من پالس (در مچ دست). او به من می گوید که من بیش از حد کلسترول است به دلیل بیش از حد نفت در بدن من که برای اولین بار طرح حمله خواهد بود یک ماساژ پا. این خواهد بود که اولین گام برای از دست دادن انبوه وزن!

او به من می گوید که روز بعد او را به چهارده روز طرح درمان برای من.

Hmm, ماساژ پا… چه خوب! این ممکن است خیلی بد نیست در همه. من کاملا شیفته ماساژ پا است که طول می کشد خاموش کردن وزن است.

من در بازگشت 2pm برای ماساژ پا. من یک مشکل با ماساژ به عنوان برخی از متصدیان باید چنین سخت لمسی است که من می تواند نزدیک به رفتن را از طریق سقف با تمام فشار خود را و ورز. اما مواد غذایی ماساژ باید بسیار دلنشین و من فقط عشق راه من احساس می کنم پس از آن.

در زمان مقرر به من نشان داده شده است به اتاق درمان. اولین فکر من این است که من تجربه یک زندگی قسمت از “سیم در خون”. حلق آویز از سقف از كاشي اتاق یک طناب. من سند چشم انداز بودن صحافی اما من پلک زدن و نگاه در اطراف من. نیز وجود دارد یک میز ماساژ با برنج گلدان بر روی یک پایه.

Masseuse می رسد و می پرسد من به تمام لباس من. تمام ؟ بله همه. اوه!

حالا چرا من باید برهنه به پا ماساژ ؟ من فقط می دانستم که وجود دارد انحرافی فعالیت در این اتاق. طناب بود و مرده سادگی.

من باید به گزارش جهان در این مورد و بیشتر منحرف تجربه بیشتر من فرضی است که همه آنها را دوست دارم به شنیدن در مورد آن, بنابراین من اطاعت نوار خاموش نشستن در کمی مدفوع و پاهای من عبور.

درمان شروع می شود با یک ماساژ سر. او sprinkles نفت بر سر و شانه و kneads و thumps دور برای پنج دقیقه. من کاملا آرام به نادرست دولت از امنیت.

او سپس می پرسد من به دروغ در بدنسازی تشک که قرار است تحت طناب. من دروغ در معده من و او شروع به ماساژ (و نه شور و نشاط) من پشت و بازوها. اما آنچه اتفاق افتاد به من پا ماساژ ؟

من زیرچشمی نگاه کردن به اطراف و وجود او حلق آویز بر روی طناب با یک دست و متعادل خودش را در برابر دیوار با یک دیگر او به عنوان کاربران آنلاین ماساژ بدن من با یک پا. و چه قدرتمند پای او! من به درخواست او به تن کردن آن است. او ماساژ من از بالا به پایین و از عقب به جلو. من کاملا slathered در ضخامت روغن زرد. به طوری که یک ماساژ پا!

او در حال حاضر می پرسد من به دروغ در جدول ماساژ. آن است که آسان نیست مذاکره اتاق وقتی که من چرب است اما من به نحوی مدیریت کند. این سخت است بالا رفتن از روی تخت بدون تیر اندازی بر لبه مانند روغن تا موشک. او سپس به یکی دیگر از طولانی ماساژ – این بار با دست.

او خوش به من می گوید که اگر من این درمان را هر روز من را ذوب خواهد شد.

بنابراین این است که چگونه به تغییر چربی بدون بلند کردن انگشت! اوه منظورم بدون بلند کردن یکی از انگشتان من! من اغلب تعجب اگر آن را ممکن است به از دست دادن وزن با ماساژ. این امر ظاهرا باید بسیار طولانی و شدید ماساژ – هر روز هفته! اما که به طور معمول می تواند استطاعت چنین لوکس ؟

به هر حال درمان است هنوز رتبهدهی نشده است. او hauls بیش برنج قابلمه را روی پایه و پر کردن آن با آب گرم و دارو و روغن. سر من قرار گرفته است در زیر گلدان و به آرامی روغن می چکد از طریق یک سوراخ در پایین گلدان. این است Shirodhara – درمان مشهور به باز کردن چشم سوم. او حرکت می کند در اطراف گلدان و روغن می چکد در یک جریان بر روی پیشانی من برای بیست دقیقه. چه سعادت!

کل ورزش دو ساعت طول می کشد و به عنوان شما می توانید تصور کنید من کاملا خیس با نفت است.

در ضمن من تعمق است و نه نگرانی از مشکل است که من می توانید ببینید بالا میاد. یعنی که چرب به عنوان من در حال حاضر هستم من را به لغزش به من قرمز دوست داشتنی خفتان زمانی که من بازگشت به اتاق من. اما او میآید من خفتان در یک کیسه و دست من سبز لباس بیمارستان. او به من می گوید به آن را می پوشند به جلو و عقب برای این دوره از درمان است. خدا را شکر که.

که گر به من می گوید صبر کنید یک ساعت قبل از دوش گرفتن و چون موهای من است با ضخامت روغن من هم برای شستن موهای من. این است که برای تبدیل شدن به یک آیین روزانه. من شخصا پیدا کردن روزانه مو شستشو به یک بیت از یک مته بنابراین من مضاعف را برای پیدا کردن که هیچ افتخاری شامپو و یا نرم کننده موجود در حمام. خوشبختانه برای یک بار در زندگی ما, ما در واقع با خود آورده ما چند بطری هتل ما را نجات داد از تعطیلات قبلی اما ما برای پیدا کردن وجود دارد که هتل (در محدوده قیمت) در کل کرالا است که تامین محصولات مو. Biju (راننده ما) بعد به ما می گوید که دلیل این است که کرالا مردم تنها با استفاده از روغن نارگیل در موهای خود را. (اما آیا این پاک کردن موهای خود را بیش از حد, من تعجب می کنم؟)

من تعجب اگر مادر من می خواهم به دریافت همین درمان به عنوان من. او دریافت نکرده ماساژ پا. شاید این سایت متعلق به fatties. دکتر بعد از آن به ما می گوید که با توجه به مادر من سن پیشرفته (80) او فکر آن را بیش از حد خسته کننده برای او.

این یک بخش از سه بخش مقاله است.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment