آگرا – بی سحر!

[ad_1]

چه چیزی باعث آگرا مانند یک تعطیلات لذت بخش قسمت? خوب دلایل آشکار است. نزدیکی به دهلی نو باعث می شود آن را یک تعطیلات کامل انتخاب و به راحتی به اتوبوس و قطار و یا هوا. با بیش از میلیون بازدید کننده در سال آگرا یکی از پر بازدید ترین شهرهای این کشور و هر کس دلایل فردی خود را برای بازدید از این شهر تاج’! آگرا خانه را به یاد بسیاری از جاذبه های, اعم از بی نظیر تاج محل به شکوه آگرا فورت های سوامی باغ و رم باغ باغ و بی شماری آرامگاه و دیگر آثار تاریخی هر مالامال از مغول عطر و طعم.

شما حتی نمی توانید از فکر می کنم سرگرم کننده است که آگره می تواند ارائه دهد. وجود دارد بسیاری از فعالیت ها مانند سایت دیدن غذا خوردن در رستوران در آگرا شگفت انگیز تفریحات شبانه در آگرا و بسیاری دیگر. آگرا است که به خوبی شناخته شده برای آن غذاهای فوق العاده است. هر کجا که شما ناهار خوردن می شود آن را یک کافه کوچک و یا یک رستوران مجلل در آگرا شما تضمین فوق العاده مواد غذایی برای برآورده کردن جوانه های چشایی! آگرا تخصص petha یک نوع فوق العاده با آب نبات شیرین و دال بید یک مزه مخلوط عدس. هر دو نیز خوب دوست سوغاتی. هنگامی که خورشید مجموعه آگرا دوباره جوان شده است. این مکان خیره کننده همسان است با یک ضربان دار شب زنده داری. اینکه این شهرستان بیشترین بازدید در هند, تفریحات شبانه در آگرا می توانید تهیه برای همه مورد نیاز است. وجود دارد بیشتر عاشقانه همراه با آگرا و احتمالا از هر شهر دیگر در کشور است. به همین دلیل شب زنده داری در آگرا می شود یک محیط مناسب برای زوج به عقب نشینی به یک استراحت.

یکی دیگر از جاذبه برای آگرا تعطیلات شگفت انگیز مجموعه ای از گزینه های خرید در دسترس شما است. اولین و مهمترین آگرا است یک پناهگاه برای خریداران. برجسته ترین فروشگاه ها در نزدیکی تاج پیچیده است. در واقع وجود دارد بسیاری از مد روز خرید رسانه ها در Sadar بازار با فروشگاه بوتیک و فروش و آخرین مد کفش, لباس, کیف, عطر و اضافات دیگر به کمد لباس. نیز وجود دارد دیگر بازارها برای خرید در آگرا است که به خوبی به ارزش چک کردن در خصوص Kinari بازار و Munro جاده ها است. به طور کلی خرید در آگرا است که سرگرم کننده و بسیار تجربه فوق العاده!

به دانستن بیشتر در مورد آگرا در علاوه بر این به اطلاعات در مورد رستوران ها در آگرا مراکز خرید در آگرا ، آنلاین, بازدید از یک سایت سفر; با چند کلیک ماوس شما اجازه دسترسی به اطلاعات شما می خواهید.

خود را برای ولگردی و قانونی شکنی خرید در آگرا می توان به خوبی در ملاقات خطوط و خطوط خارج از تاج محل و در بازار. انتخاب کردن برای خرید صنایع دستی ویژه به این شهرستان است. وجود دارد و رستوران های متعدد در آگرا که در آن شما را برآورده می تواند جوانه های چشایی خود را با غذاهای شما می خواهید – هند و قاره.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment