آنچه که من آموخته شده از سطل لیست ؟

[ad_1]

همه ما خاص فیلم است که می تواند ما چیزی در یک نقطه و یا دیگر. یکی از این فیلم که به من آموخت در مورد زندگی زندگی را به کمال و اقدام بود “فهرست سطل”.

این فیلم که در آن شرکت های بزرگ میلیاردر ادوارد کول (با بازی جک نیکلسون) و طبقه کارگر مکانیک کارتر چمبرز (با بازی مورگان فریمن), ملاقات در یک بیمارستان.

هر دو مردان اوراق قرضه به دلیل شایع بیماری ترمینال و گفته شد دکتر که آنها لازم نیست که زمان زیادی را به زندگی می کنند. هر دو ساخته شده یک لیست از آنچه آنها می خواهند برای به انجام رساندن قبل از ترک جهان است. آنها تصمیم به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال نهایی.

آنها رفت و آسمان-غواصی سعی آدرنالین بالا ماشین مسابقه رانندگی خوردن شام در گران ترین رستوران در فرانسه سوار موتور سیکلت در دیوار بزرگ چین و بازدید از تاج محل در هند, نشستن در بالای هرم بزرگ و حتی آواز خواندن ریه های خود را برای شیرها در سیاحت اکتشافی در افریقا آفریقایی!

کسانی که چند ماه آنها را صرف برجسته کردن لیست شد فوق العاده ترین لحظات زندگی خود را کامل!

یک سطل لیست یک لیست از تمام اهداف که شما می خواهید برای رسیدن به رویاهای شما می خواهید به انجام برسانند و مهارت شما می خواهید به یادگیری و تجربیات شما تمایل به تجربه در طول عمر خود را.

قبل از من به تماشای فیلم من در حال حاضر من bucket list, اما, یا من بسیار کوچک و یا چیزی به آن لیست از چیزهایی که به تصویب می آیند.

پس از تماشای فیلم من بررسی لیست من تصمیم گرفتم که من باید مشغول و اقدام در انجام آن لیست از چیزهایی.

در واقع داشتن یک سطل لیست می تواند جالب زندگی در حال تغییر و تکامل. شما می توانید انعطاف پذیر باشید و اگر برخی بی ربط تبدیل شما می توانید آن را تغییر دهید و اضافه کردن چیزهای جدید به عنوان آنها می آیند.

زیبایی داشتن لیست است که شما به دست آورید لیزر فوکوس و وضوح شفاف در مورد آنچه شما می خواهید از زندگی خود را – آن است که کشف خود درونی خود را!

لیستی از چیزهایی که می تواند به عنوان ساده به عنوان به تماشای غروب آفتاب یا به عنوان پرماجرا به عنوان آسمان-غواصی ایده این است که ما نیاز به شروع زندگی در حال حاضر و از آن لذت ببرید در زمان حاضر است. انجام کارهایی است که شما همیشه می خواستم به انجام هرگز فراموش نکنید که برای قدردانی از چیزهای کوچک است که باعث می شود شما لبخند و شادی را به قلب خود را.

آیا شما خود را آغاز سطل لیست ؟ اگر شما که عالی! اگر شما نیست, آن است که هرگز به دیر شروع به نوشتن یک امروز!

لذت بردن از سفر خود را ایجاد و انجام و چک کردن همه چیز را در فهرست خود را. هر زمان که شما انجام یک هدف در لیست بود خدا را شکر تجربه قطعا می تواند هیجان انگیز باشد!

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment