آنچه به عنوان غذای اصلی خود را برای مهمانی شام

[ad_1]

انتخاب بهترین وعده غذایی به عنوان غذای اصلی برای یک مهمانی شام است که اغلب یک معضل است. میزبان و مهماندار می خواهید مطمئن شوید که آنها را خدمت می کنند غذاهایی که به مهمانان ممکن است واکنش های آلرژیک و در هنگام برخورد با فرهنگ های مختلف آنها می خواهید را به مطمئن شوید که مواد غذایی است نه تهاجمی. برای مثال شما نمی خواهد در خدمت گوشت خوک در یک وعده غذایی که در آن برخی از مهمانان خود تمرین دین اسلام. شما نمی خواهد در خدمت کباب گوشت گاو یا مرغ اگر شما می دانید که برخی از مهمانان خود را گیاهی هستند.

ماهی یک ظرف است که همیشه می رود بیش از خوب در مهمانی های شام. سعی کنید یک ظرف ماهی است که رایج مانند نوعی ماهی پهن. مهمانی شام که به دست آورده من بهترین تعارف یکی بود که من در خدمت یک دستور به نام روح نوعی ماهی پهن کتری. همراه با آسان برای آماده سازی آن است که بسیار خوشمزه است. وجود دارد بسیاری از تغییرات این دستور العمل اما یکی که من خانواده و مهمانان ترجیح می دهند به شرح زیر است. شما باید برای افزایش این دستور برای تعداد مورد نیاز از مهمانان است. این یکی بر اساس یک مهمانی شام برای 10 نفر.

مواد تشکیل دهنده

1 1/2 قاشق چایخوری. آویشن

2 1/2 پوند نوعی ماهی پهن (اجازه می دهد 1/2 پوند. در هر وعده)

1 1/2 قاشق غذاخوری روغن زیتون

1 پیاز خرد شده در قطعات کوچک

1 حبه سیر خرد کرده

1 1/2 قاشق غذاخوری آرد ذرت

1 می توانید از کنسرو گوجه فرنگی

1/2 فنجان پیاز سبز

نم نم آویشن در هر دو طرف از هر نوعی ماهی پهن فیله و طبخ را روی حرارت متوسط در روغن داغ. آزمون ماهی برای دیدن اگر آن را به تکه های به راحتی با چنگال. این را به شما بگویم آن است که سرخ شده. حذف ماهی به یک بشقاب گرم.

با استفاده از همان کتری طبخ سیر و پیاز تا زمانی که مناقصه. هم بزنید و آرد ذرت را به, خورشتی گوجه فرنگی و سپس پور مخلوط را در کتری. طبخ تا ضخیم. بازگشت ماهی در کتری و روی حرارت بگذارید از طریق با سس.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment