آشنایی با کوکداما

کوکوداما چیست؟

کوکداما

آیا تا به حال از کوکادا یا باغ های معلق شنیده اید ؟ “کوکداما” است که یک کلمه و دو کلمه “koke” به معنی خزه و “داماس” به معنای توپ و یا بسته شدن تشکیل شده است که در واقع یک نوع بونسای تغییر شکل یافته است و تاریخ آن در قرن هفدهم در کشور ژاپن برمی گردد.

 

کوکداما یک سبک هنری برای مراقبت و کشت گیاهان امروز اما در اصل این یک روش باغبانی از ژاپن به کشور ما و در سراسر جهان.

 

ژاپنی, پوشش ریشه های گیاه را با یک ویژه زمین که خاک و خزه و سپس نخ را به بسته بندی کردن در اطراف آن یک گلدان کروی شکل و به دلیل گلدان شکسته نمی کند به شما این فرصت را به گیاهانتان از سقف آویزان. همچنین, یک باغ حلق آویز ژاپنی برای خودتان با حلق آویز برخی کوکداما در گوشه ای از خانه.

 

کوکداما خود یک گلدان طبیعی است و تمام مواد مورد نیاز گیاه به این ترتیب ارائه می شود و شما کنترل بیشتری بر گیاه خود خواهید داشت. در واقع ، این یک روش خلاقانه برای قرار دادن گیاهان است.

 

شکل اصلی کوکداما بونسای درخت کوچک در دست ساز و ساده است که ایده اصلی آن مدرسه ژاپنی, زیبایی به آن تماس بگیرید وابی-سابی (Wabi-Sabi) قبل از آن به فقدان کامل از طبیعت و زیبایی های طبیعی آن اشاره کرد. ویژگی های اصلی مدرسه wabi sabi سادگی ، سادگی ، اختلال و معمولی است. کوکداما در واقع بازتابی از اصول wabi-sabi است و توجه زیادی به نشان دادن زیبایی گیاه گلدانی دارد. به همین دلیل است که این گیاهان گلدان ندارند.

 

در دوران باستان بخشی از ریشه بونسای از خاک برای نشان دادن برخی از زیبایی ریشه استخراج شد. با گذشت زمان ، خزه به ریشه ها اضافه شد و به جای درختان کوچک ، گیاهان و درختچه ها مورد استفاده قرار گرفت که به کاشت کوکیدیا کمک کرد.

 

امروز ، بسیاری از مردم کوکداما به دلیل اشکال مختلف آن استقبال کرده اند و نمی کشد تا فضای زیادی.

 

 

این کوکداما می توان بر روی یک سنگ صاف صفحات (مانند صفحات) ارتفاع کم از کاسه تزئینی ظروف و یا یک بشقاب کوچک یا اگر شما نیاز به جایی برای قرار دادن آن شما به راحتی می توانید آن را آویزان; که ایجاد یک زیبایی خاص.

 

مجموعه ای از گل ها و گیاهان در سبک وودداما منجر شود و شما می توانید گیاه مورد علاقه خود را به طور کامل و حرفه ای طراحی خاص و زیبا از انواع گیاهان بالا با قیمت رقابتی و کیفیت.

 

به منظور جلب رضایت مشتری کلیه خدمات مربوط به گیاهان در این سبک از جمله جایگزینی کودا می باشد. جایگزینی خزه و کنف و همچنین مشاوره در خرید و نگهداری کوکداما کاملا رایگان است و شما می توانید اطمینان حاصل شود که تولید سالم و به طور مستقیم از سایت, خرید از گل ها و گیاهان.

منبع : دزیکا

Related posts

Leave a Comment