آزمون خود را دانش پیتزا – یک واقعیت سرگرم کننده مسابقه با چند شگفتی

[ad_1]

چقدر نظر شما در مورد پیتزا یکی از غذاهای مورد علاقه? از آن جایی که در واقع از کجا آمده و چقدر از آن را می خورند ؟ در اینجا یک مسابقه به آزمون دانش خود را و آن را در برخی از حقایق سرگرم کننده است که شما احتمالا نمی دانید!

که در آن پیتزا اصل آمده است ؟ اگر شما گفت: “ایتالیا” شما در اشتباه هستید! تولد این غذا که جهان را دوست دارد که هیچ یک دیگر از مصر است. در روز های آنها استفاده می شود برای قرار دادن گیاهان و سس را بر روی تکه نان و پخت آنها در سنگ گرم است. این ایده مهاجرت به یونان و در نهایت حل و فصل در ایتالیا.

است پیتزا سنتی ایتالیایی غذا ؟ حقیقت این است که آن را تنها به یک جزء اصلی از رژیم غذایی پس در اطراف 1600s. حقیقت این است که اروپا تا به حال هیچ گوجه فرنگی قبل از آن. گوجه فرنگی آورده بودند از “دنیای جدید” که بدان معنی است که پخت و پز ایتالیایی به عنوان ما آن را می دانم وجود ندارد قبل از آن زمان است.

چگونه این ظرف لذت بخش را راه خود را به ایالات متحده آمریکا? قبل از ما به پاسخ در اینجا یک اشاره سریع: هیتلر و موسولینی تا به حال چیزی برای انجام با آن. آمریکا مدعی بودند که مستقر در ایتالیا آمد raving در مورد این بطرز شگفت انگیزی پای خوشمزه است که پنیر و سس گوجه فرنگی و پپرونی را روی آن و زمانی که آن را همه آغاز شده است.

چگونه بسیاری از پیتزا مکان ها در ایالات متحده وجود دارد? ما می تواند به شما یک شماره اما در اینجا یک راه بهتر به شما یک ایده – تقریبا 1/5 از تمام رستوران در ایالات متحده در حال pizzerias. این است که تقریبا 20 درصد! کافی است به می گویند که آن را بیش از $30 میلیارد دلار در صنعت. آمریکایی ها و حدود یک هکتار از پیتزا در هر روز است.

در چه روز ترین پیتزا مصرف در ایالات متحده? اجازه بدهید شما را به یک نکته: این یک بعد زمانی که مردم با هم به خوردن و نوشیدن و شرکت در یک اولیه جشنواره که جشن ما بدوی جنگ-مانند غرایز – سوپر باول. روز از سوپر باول صفوف به عنوان #1 pie-مصرف روز در سراسر کشور. دیگر مناسبت های محبوب عبارتند از: شب سال نو, هالووین و شب قبل از روز شکرگزاری (روز خود را ذخیره شده است برای ترکیه!).

برای تحویل که بهتر اتاق كمپرسي – مردان یا زنان ؟ این چیزی است که تحویل هر فرد احتمالا می داند که در حال حاضر, اما ممکن است آن را به شما است که زنان بهتر است اتاق كمپرسي. بیا بچه ها سرفه تا یک کمی بیشتر از دفعه بعد!

چه هستند و حداقل محبوب toppings ؟ شما احتمالا می توانید حدس بزنید که حداقل آنچوی. به نحوی که fishiness فقط نمی مخلوط با پنیر و سس گوجه فرنگی. محبوب ترین پپرونی. با همه جدید toppings بیرون آمدن تمام این کلاسیک هنوز #1 موقعیت.

چه toppings محبوب هستند ؟ من می توانم بگویم این است که سوزش سوال در ذهن شما. در اینجا لیستی از برخی از منحصر به فرد با شکوه انتخاب در سرزمین آفتاب تابان – هشت پا, میگو, ماهی مرکب و خرچنگ, جلبک دریایی, سس مایونز و سیب زمینی و مارچوبه و ذرت. که فقط به نام چند.

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment