آخرین شراب روند در ایالات متحده و انگلستان

[ad_1]

نوشیدنی سنتی انگلستان استفاده می شود آبجو اما در حال حاضر بیشتر و بیشتر مردم در حال نوشیدن شراب با توجه به شراب و روح, انجمن تجارت (WSTA). یک نظرسنجی اخیرا راه اندازی شده توسط WSTA نشان داد از ا 60% از انگلستان بزرگسالان به مصرف کنندگان شراب و شراب محبوب ترین نوشیدنی الکلی. به طور متوسط تخمین زده می شود که بیش از 30 میلیون نفر به طور منظم مصرف کنندگان شراب در سراسر کشور است. در 25 – 34 ساله براکت,آن است که مورد علاقه خود را می نوشند.

مصرف کنندگان ترجیح می دهند شراب سفید و شراب گازدار مانند Prosecco در حال رشد در محبوبیت است. این باید یک خبر خوب برای باغ های انگور. اصلی ارقام انگور کشت شده در انگلستان Chardonnay و Pinot نوآر. آیا شما می دانید که وجود دارد بیش از 400 تاکستان در انگلستان و بیش از 20 در ولز? آب و هوا در اسکاتلند نیست منجر به انگور رو به رشد است. ایالات متحده آمریکا در صدر شراب مصرف کنندگان انتخابات و پس از فرانسه و ایتالیا و آلمان و چین با انگلستان آمدن در مکان ششم.

در آمریکا حداقل 20 درصد از مردم در حال رفتن به خوردن بیش از آنها را در گذشته و آنها هزینه های بیشتر به طور متوسط از آنها در گذشته است. یک بررسی نشان داده است که 24 درصد از شام صرف بیشتر در مورد شراب از آنها در سال های گذشته.

در آمریکا مصرف کنندگان شراب صرف 4.4 درصد بیشتر در شراب خریداری شده در فروشگاه از آنها در سال 2016. آبجو فروش در حال سقوط هستند اما روح هنوز هم محبوب است. شراب مصرف کنندگان در برابر افزایش قیمت ها در مارک های مورد علاقه خود را و شراب تولید کنندگان باید متوجه باشند که آن را آسان تر را به یک جدید و گران تر شراب بر روی بازار نسبت به افزایش قیمت خوبی تاسیس شراب.

هنگامی که آن را در خدمت توسط شیشه ای در رستوران ها و بیشتر مردم آن را خرید یک نظرسنجی نشان داد. بطری با پیچ تاپ ایده آل برای ریختن آن توسط شیشه و به نظر می رسد که sommeliers کاملا خوشحال به خدمت شراب از آنها. به جای چوب پنبه پر شده را در یک بطری یک پیچ درپوش بطری که دارای یک لیوان شراب را تضمین می کند آن است که تازه و نه تبدیل به سرکه.

شام می خواهید خود را شراب برای تکمیل مواد غذایی خود را که آن هم یک خبر خوب برای sommeliers. آنها بعید است به از کار فقط رتبهدهی نشده است! ما شراب بازار شورا انجام یک نظرسنجی نشان داد که 64 درصد از منظم مصرف کنندگان شراب هستند بیشتر احتمال دارد به منظور شراب با غذا. 56 درصد از پاسخ دهندگان گفته است که آنها معمولا سفارش شراب در یک رستوران استیک. Diners تمایل به انتخاب طراوت شراب مانند درخشان و آنهایی که نور قرمز. البته این نیز به خوبی با مواد غذایی است.

در آمریکا حداقل مصرف کنندگان شراب در حال خرید بیشتر شراب در قوطی از آنها از یک سال پیش. قوطی مصرف می تواند در مکان های عمومی مانند سواحل که در آن بطری های شیشه ای مجاز نیست. اما شراب در یک می تواند بسیار محبوب در انگلستان (حداقل هنوز رتبهدهی نشده است).

شراب در بازار در حال تغییر با زمان پس چه کسی می داند چه خواهد شد محبوب در سال آینده ؟

[ad_2]

Related posts

Leave a Comment